Banka İş İlanları Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımı!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımı!

Son Güncelleme:

Garanti Bankası tarafından yayınlanan iş ilanları arasında yer alan müşteri danışmanı personel alımı ile ilgili bilgilendirmede tüm detaylar paylaşıldı.

Garanti Bankası Yeni Müşteri Danışmanları Arıyor

Banka iş ilanları çeşitliliğine Garanti Bankası tarafından bir yenisi daha eklendi. Banka yaptığı işe alım duyurusunda işe alınacak olan yeni personellerde aranan nitelikleri ve işin tanımını detaylı bir şekilde anlattı. Buna göre; başvuru sahiplerinin en az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması, 30 yaşından büyük olmaması, İstanbul ili Avrupa yakasında ikamet ediyor olması, tercihen Segem Sertifikası’na sahip olması, erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıllığına tecilli olması gerekiyor.

Garanti Bankası Personel Alımı Başvurusu

Garanti Bankası bünyesinde kariyer planı olan kişilerin başvuru yapabileceği bu duyuruda adaylarda aranan genel özellikler de belirtildi. Banka iş başvurusu yapacak kişilerin pozitif düşünce yapısına sahip, iletişim yeteneklerinin gelişmiş, ikna yeteneklerinin yüksek, güler yüzlü olması Garanti Bankası tarafından istenen şartlar arasında bulunuyor. Banka personel alımları kapsamında olan bu duyuruya başvuru yapanlar Garanti Bankası’nın işe alımdan sorumlu departmanı tarafından değerlendirilerek adaylara geri dönüş sağlanacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak bildirilmesi önem taşır.

Garanti Bankası Yeni Personelleri Hangi Görevleri Üstlenecekler?

Garanti Bankası iş başvurusu yaparak müşteri danışmanı görevine kabul edilen kişiler müşterilerin temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, bazı müşterilere Garanti Bankası ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmak, gerekmesi halinde müşterileri ziyaret ederek satış sonrası hizmetlere devam etmek, müşterileri dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-istanbul-avrupa-yakasi-2183906

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler