Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!

Aktif Yatırım Bankası Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!
A

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi Risk Yönetimi Müdür Yardımcısı pozisyonunun açık olduğu bildirildi.

-

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi Risk Yönetimi Müdür Yardımcısı pozisyonunun açık olduğu bildirildi.

Aktif Yatırım Banka Personel Alımları

Akif Yatırım Bankası banka iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çekecek bir duyuru yaptı. Banka’nın duyurusunda Kredi Risk Yönetimi Müdür Yardımcısı pozisyonunda istihdam sağlanacağı, başvuru yapmak isteyen kişilerde aranan özelliklerin neler olduğu, işin tanımının tam olarak ne olduğu, banka iş başvurusu yapacaklar için belirlenen son tarihin ne zaman olduğu gibi bilgiler yer aldı.

Banka Personel Alımı Başvuru Şartları

Aktif Yatırım personel alımları konulu iş ilanları için başvuru yapacakların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Ekonometri, İşletme, İstatistik, Mühendislik ve Matematik bölümlerinden mezun olmaları, bahsi geçen pozisyonda daha önceki dönemlerde en az 5 yıl çalışmış ve deneyimli olmaları, EAD – PD – LGD modellemeleri ile ilgili deneyim sahibi olmaları, Basel 2 – Basel 3 uygulamalarında deneyimli olmaları, tercihen Türev Araçlar ve SPK 3 lisansları sahibi olmaları, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanıyor olmaları, ileri düzeyde İngilizce biliyor olmaları, raporlama ve veri analizi konularına hakim olmaları, takım çalışmasına uyumlu, sorun çözme yeteneklerinin gelişmiş olması gerekiyor.

Aktif Yatırım Personel Alımı Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Kariyer planında bir bankada çalışmaya devam etmek olan kişilerin başvuru yapabildiği ve deneyim sahibi kişilerin işe alınacağı bu duyuruya son başvurular 23 Şubat 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-kredi-riski-yonetimi-mudur-yardimcisi-2210502

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol