Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Pazarlama Personelleri Aradığını Duyurdu!

Akbank Pazarlama Personelleri Aradığını Duyurdu!
A

Akbank banka personel alımları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğunu bildirdi.

-

Akbank banka personel alımları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğunu bildirdi.

Akbank Banka Personel Alımları Yapıyor

Banka iş ilanları ile ilgili yapılan duyuruda Akbank tarafından gerçekleştirilecek personel alımı hakkındaki tüm detaylar paylaşıldı. Akbank kariyer planı içinde bünyesinde çalışmak olan kişilerin başvuru yapabildiği bu duyuru ile Dış Ticaret ve Pazarlama Yöneticisi aradığını bildirdi. Akbank iş başvurusu yapacak kişilerin üniversitelerin açık pozisyon ile ilgili lisans bölümlerinden mezun olması, daha önce bankaların dış ticaret departmanlarında en z 5 yıl çalışmış olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, tercihen CDCS sertifikasının olması, erkek adayların da askerliklerini bitirmiş olması gerekiyor.

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Akbank banka iş başvurusu yapacak olan adaylar işe alımları sağlandıktan sonra bulundukları bölge bazında belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, gerekli iletişim kurmak, Akbank dış ticaret ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmak, gerektiğinde müşterileri ziyaret etmek, bu konudaki kampanyaları belirlemek, kampanya detay ve hedeflerini ekipler ile paylaşmak, şubelere de kampanyalar hakkında bilgi vermek, takibini yapmak, performansın artmasına dair plan ve aksiyonlar yaratmak, portföyündeki müşterilere verilen hizmeti ekipleri aracılığıyla kontrol etmek, şubelerde ve bölgede toplantılar düzenleyerek performansları takip etmek, satışları yönlendirmek ve ekipler ile iletişim içinde olmak gibi görevleri olacak. İş ilanları kapsamındaki bu duyuruya yapılacak başvurular Akbank tarafından 25 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-dis-ticaret-satis-ve-pazarlama-yoneticisi-1163218

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol