Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAnkara Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapıyor!
A

Kamu iş ilanları kapsamında Ankara Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda sözleşmeli kamu personellerinin işe alınacağı bildirildi.

-

Kamu iş ilanları kapsamında Ankara Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda sözleşmeli kamu personellerinin işe alınacağı bildirildi.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımları Devam Ediyor

İş ilanları ile ilgilenen adaylar Ankara Üniversitesi’nin bu duyurusuyla da ilgileniyorlar. Sözleşmeli kamu personel alımı için başvuru yapacak adaylarda öncelikle 2017 ya da 2018 yılı KPSS’ye girmiş ve ilgili puan türlerinden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Yeni sözleşmeli kamu personelleri toplam 6 kişi olup, 1 kişi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda Yazılım Takım Lideri ve 1 kişi Yazılım Geliştirme Uzmanı, Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 1 kişi Yazılım Takım Lideri ve 1 kişi Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 kişi de Sistem Yöneticisi olarak işe alınacak. Başvuru yapan adaylar 21 Şubat 2019 tarihinde sözlü sınav düzenlenecek. Sınav yeri Ankara Üniversitesi Rektörlüğü – Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi – Ankara adresi olacak.

Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Detayları

Ankara Üniversitesi – Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde görev verilmek üzere istihdam edilecek olan kişilerin sahip olması gereken özellik ve nitelikler de bildirildi. Buna göre; adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 maddesinde detaylıca belirtilen gerekli şartları yerine getiriyor olması, duyuruda hangi bölümler olduğu belirtilen 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. İşe alınacak kamu personellerinin yerleştirilecekleri pozisyonlara göre sahip olmaları gereken özellikler de duyuruda yer alıyor. Aynı duyuruda başvuru için istene belgelerin listesi de bulunuyor. Kariyer planında sözleşmeli kamu personeli olan kişiler gereken şartlara uygun olmaları halinde başvuru yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?fe738083-a4ea-4119-817b-67e13bd4cc20&kk=415

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol