Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTÜBİTAK Yeni Personel Alımları ile İstihdam Sağlıyor!

TÜBİTAK Yeni Personel Alımları ile İstihdam Sağlıyor!
T

Kamu iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM’de görev verilmek üzere yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

-

Kamu iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM’de görev verilmek üzere yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Kamu Personel Alımı Detayları

İş ilanları ile ilgilenen ve kamu personeli olarak çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapabildiği duyuru ile işe alınan yeni personeller BİLGEM’de yürütülen İnsan Kaynakları yönetiminde çalışacak olup, raporlama, analiz, stratejik insan kaynaklarına katkı sağlamak gibi görevler üstlenecekler. Adaylarda aranan özellikler üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, ilgili konuda yeterli bilgi birikimine sahip olmaları, Sendikalar Kanunu, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Kanunu ile ilgili bilgi sahibi olmaları, işe giriş işlemlerini yapabiliyor olmaları, gerekiyor.

Yeni Kamu Personellerinde Aranan Şartlar Nelerdir?

TÜBİTAK’ta kariyer yapmak isteyen kişilerin kamu haklarından men edilmemiş olması, erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları, devlet memuru olabilmek alınmaması gereken cezaları almamış olmaları, duyuruda belirtilen istenen mezuniyet şartlarını sağlıyor olmaları da gerekiyor. Kamu personel alımı iş ilanları 11 Şubat 2019 tarihine kadar online olarak kabul ediliyor. Adayların başvuru sırasında sisteme ÖSYM sonuç belgelerini, güncel ve renkli fotoğraflı öz geçmişlerini, lisan eğitimi, YDS ile ilgili belgelerini yüklemeleri gerekiyor. Tecrübesi olan başvuru sahiplerinin sigorta hizmet dökümlerini ve çalışma belgelerini, erkek adayların da askerlikle ilgili durumlarını gösteren belgeyi de sisteme yüklemeleri isteniyor. İşe alım sürecine dair bütün duyurular internet sitesinden duyurulacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?0b48b5b9-6222-4b81-a811-0dde59c68eb6&kk=10080

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol