Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Bank Kış Stajyeri Programı Devam Ediyor!

HSBC Bank Kış Stajyeri Programı Devam Ediyor!
H

Banka personel alımları çerçevesinde HSBC Bank tarafından düzenlenen Kış Stajyeri Programı devam ediyor.

-

Banka personel alımları çerçevesinde HSBC Bank tarafından düzenlenen Kış Stajyeri Programı devam ediyor.

HSBC Kış Stajyeri Programı Detaylar

Banka ş ilanları şeklinde yapılan HSBC Kış Stajyeri Programı bilgilendirmesinde gerekli tüm detaylara değinildi. Dünya genelinde 67 farklı ülkede 3.900 adet ofisi bulunan HSBC Bank bankacılık alanında kariyer hedefleyen öğrencilere bu imkanı Türkiye’de de sunuyor. Geleceğin başarılı çalışanlarını bünyesine katmak için bu staj programını önemsediklerini belirten HSBC Bank dünyadaki lider küresel bankalardan biri olma misyonuna devam ediyor. HSBC banka iş başvurusu niteliğinde olan bu programa başvuran kişiler potansiyellerini bir banka bünyesinde geliştirme, uluslararası bir bankada çalışma, bankacılık sektöründe deneyim ve bilgi kazanma gibi fırsatları da yakalamış oluyorlar.

HSBC Bank İş Başvuruları

İş ilanları ile başvuru yapılabilen HSBC Kış Stajyer Programı ile ilgilenenlerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerde Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, Matematik veya İstatistik bölümlerinde 3. – 4. sınıf öğrencisi olması ya da yüksek lisans eğitim alıyor olması gerekiyor. adayların ayrıca bankacılık, finans ve ekonomi alanlarına ilgi duyuyor olması, sorumluluklarının bilincinde, iç motivasyonlarının yüksek, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek, insanlarla ilişki kurma konusunda başarılı, iletişimde bir sorun yaşamayan, stratejik ve analitik düşünce yapısına sahip, Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen kişiler olması da isteniyor. Öğrencilerin ders programlarının 2019 yılının nisan – aralık aylarını kapsayan döneminde hafta içinde 5 tam gün programa katılmaya elverişli olması da gereken şartlar arasında yer alıyor. HSBC Bank Kış Stajyer Programı başvuruları 18 Şubat 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-hsbc-kis-stajyeri-programi-2201770

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol