Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamu Personel Alımları ile 34 Kişinin İstihdam Edileceği Duyuruldu!

Kamu Personel Alımları ile 34 Kişinin İstihdam Edileceği Duyuruldu!
K

Kamu iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda Savunma Sanayi Başkanlığı’nda görev yapacak yeni kamu personelleri istihdam edilecek.

-

Kamu iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda Savunma Sanayi Başkanlığı’nda görev yapacak yeni kamu personelleri istihdam edilecek.

Sınavla Kamu Personel Alımı Yapılacak

Savunma Sanayi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda iş ilanları kapsamında başvuru yapılabilen, özel bilgi gerektiren konularda görev verilmek üzere, kadro karşılıksız ve sınavla yeni kamu personellerine ihtiyaç olduğu belirtildi. Düzenlenecek sözlü sınav ile işe alınacak olan sözleşmeli kamu personellerinin 15’İ Proje Mühendisi, 19’u Proje Asistanı olarak istihdam edilecek. Toplam 34 kişinin işe alımının gerçekleşeceği kamu personel alımları için başvuru yapacak olan kişilerin hangi üniversite bölümlerinden mezun olması gerektiği, mülakata çağrılacak kişi sayısının ne kadar olduğu, kontenjan adetleri, sınava başvuru şartları, pozisyonlara dair özel şartlar ve genel şartlar gibi detaylar da paylaşıldı.

Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Kariyer planında devlet kurumunda personel olarak çalışmak olan kişilerin öncelikle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen tüm şartları yerine getiriyor olması gerekiyor. adayların ayrıca yurtiçinde yurtdışında seyahat etmeye engel bir durumlarının olmaması da gerekiyor. Proje Mühendisi pozisyonu için başvuru yapacak kişilerin 2018 KPSS’den en az 70 puan, Proje Asistanı pozisyonu için başvuru yapacak olan kişilerin de aynı sınavdan en az 65 puan alması ve bunu belgeleyebiliyor olması da aranan şartlardan biri olarak göze çarpıyor. Adayların başvuruları 1 Mart – 15 Mart 2019 tarihleri arasında Savunma Sanayi Başkanlığı’nın internet sitesi aracılığıyla kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?23cdb937-108a-4131-87b1-a80b297ea5b3&kk=232

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol