Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Yeni Sigorta Personelleri Aradığını Bildirdi!

Aksigorta Yeni Sigorta Personelleri Aradığını Bildirdi!
A

Aksigorta sigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellerin istihdam edileceğini bildirdi.

-

Aksigorta sigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellerin istihdam edileceğini bildirdi.

Aksigorta Acente Satış Yöneticisi Personel Alımı

Aksigorta tarafından gerçekleştirilecek olan yeni personel alımları Acente Satış Yöneticisi pozisyonunu ilgilendiriyor. İş ilanları le ilgilenen ve başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması, satış ve verilen hedeflere odaklı şekilde çalışabilecek olması, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, iş takibi ve iş sorumluluklarının gelişmiş olması, ehliyetlerinin olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları, orta düzeye İngilizce bilgilerinin olması, Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyor olmaları ve erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Aksigorta Yeni Personel İş Başvuruları

Sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurularının beklendiği bu duyuruda Aksigorta tarafından 17 Şubat 2019 tarihine kadar başvurular kabul edilecektir. Şirket tarafından yapılacak olan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda işe alınacak olan yeni personeller sorumlu bulundukları sigorta acentelerinin hasar prim oranlarının ve prim üretimlerinin takip edilmesi, performans ve karlılık ile ilgili analizlerin yapılarak yorumlanması, acentelerin tüm ihtiyaçları ile ilgilenerek çözüme ulaştırılması, bulundukları bölge için belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunması ve kontrol edilmesi gibi görev ve sorumluluklar alacaklardır. Aksigorta bünyesinde çalışacak olan adaylar sürekli ve tam zamanlı görev alacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-acente-satis-yoneticisi-antalya-2130281

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol