Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Yeni Banka Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!

Garanti Bankası Yeni Banka Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!
G

Garanti bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Garanti bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Garanti Bankası Banka Personel Alımları

Garanti Bankası Operasyon Merkez’inde görev verilmek üzere Dış Ticaret ve Krediler Asistanı pozisyonu için yeni personellere ihtiyaç duyulduğu bildirildi. Garanti Bankası iş ilanları çerçevesine yapılan bu duyuruda baka iş başvurusu yapacak olan kişilerin hangi özelliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Buna göre Garanti Bankası banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin en az lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Garanti Bankası Operasyon Merkezi’nin şuan İstanbul – Güneşli’de olduğu ancak kısa bir süre sonra Pendik ilçesine taşınacağı, başvuru sahiplerinin bu bilgiyi de göz önünde bulundurmaları da belirtilenler arasında yer alıyor. Garanti bankası bünyesinde kariyer yapmak isteyen kişilerin ayrıca ileri derecede İngilizce biliyor olması, erkek adayların askerliğini yapmış olması, zaman yönetiminde başarılı, hızlı ve planlı çalışabilen, operasyonel işlerde görev almayı seven, masa başında ve bilgisayarda çalışmak isteyen ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler olması da isteniyor.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Banka iş ilanları kapsamında olan Garanti Bankası’nın bu yeni personel alımı ile işe alınacak olan yeni personeller operasyon merkezine Banka’nın şubelerinden yollanan işlemlerin belirlenen süre içinde ve doğru şekilde yapılarak sonuçlandırılmasından sorumlu olacaklardır. Garanti Bankası sürekli ve tam zamanlı olarak görevlendireceği yeni personellerinden gelen başvuruları 12 Mart 2019 tarihine kadar kabul edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-ve-krediler-asistani-1999144

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol