Denizbank Dijital Pazarlama Uzmanı Alımı Yapıyor!

Denizbank banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede pazarlama personelleri arandığı duyuruldu.

Denizbank Banka Personel Alımları

Denizbank banka personel alımları gerçekleştireceği pozisyonun Dijital Pazarlama Uzmanı olduğunu, bu pozisyon için başvurmak ve Denizbank bünyesinde kariyer yapmak isteyen kişilerin hangi özellik ve niteliklere sahip olması gerektiğini, başvurular için son tarihin ne zaman olduğunu ve işe alımı sağlanacak olan yeni personellerin hangi görevleri üstleneceklerini bildirdi. Banka iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin;

  • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olması,
  • Performans pazarlaması ile ilgili en az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması,
  • Google Analytics, GTMi Frirebase ve Adjust gibi dijital analitik toollarını kullanabiliyor olması,
  • İleri seviyede Excel ve İngilizce biliyor olması,
  • Analitik düşünce sahibi, yeniliklere ve gelişime açık, öğrenmeyi seven kişiler olması gerekiyor.

Denizbank banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin bir bankada kariyer yapmak ve yükselmek gibi hedeflerinin olması tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Denizbank İş Başvuruları

İş ilanları kapsamında Denizbank tarafından yapılan bu duyuruya başvuran ve istenen kriterlere sahip olduğuna karar verilerek işe alınan yeni personellerden Banka’nın online alt yapısını ileri düzeye taşıması, CRM verisi ile online veriyi entegre etmesi, dijital kanallardaki ve performans pazarlama performansını artırmak üzere çalışmalar yapması bekleniyor. Denizbank iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları 9 Ocak 2021 tarihine kadar ilgili departman tarafından değerlendirilmek üzere kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-dijital-pazarlama-uzmani-2616291

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın