Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Yeni Banka Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!

TEB Yeni Banka Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!
T

TEB tarafından yapılan duyuruda banka personel alımları kapsamında yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

-

TEB tarafından yapılan duyuruda banka personel alımları kapsamında yeni personellerin istihdam edileceği bildirildi.

TEB Banka Personel Alımı Şartları

TEB yani Türk Ekonomi Bankası banka iş ilanları olarak duyurduğu personel alımlarında Bilgi Teknoloji İş Analisti pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların hangi özelliklere sahip olmasının istendiğini, en son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu belirtti. TEB iş ilanları banka personel alımı başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, MIS veya bunlara benzer bölümlerden mezun olmaları gerekiyor. Başvuru sahibi adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması, en az 1 yıllık deneyim sahibi olması, analitik düşünce yeteneğinin gelişmiş olması, öğrenmeye istekli, yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden kişiler olması, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayacak olması, motivasyonu üst düzeyde, enerjisi yüksek, disiplinli ve sorumluluklarının bilincinde olan, detaycı, dikkatli iletişim kabiliyeti gelişmiş, ikna ve ifadesi güçlü olmaları istenirken erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir.

TEB Personel Alımı İş Başvuruları

Banka iş başvurusu yapacak olan ve bir bankada kariyer planı bulunan kişilerin başvuruları Türk Ekonomi Bankası ilgili departmanı tarafından 22 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka iş başvurusu yaparak gerekli değerlendirmeye alınan ve bu değerlendirme sonucunda ilgili pozisyon için uygun olduğu düşünülen kişiler TEB bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bilgi-teknolojileri-is-analisti-2163504

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol