Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTürk Hava Yolları Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!

Türk Hava Yolları Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alımları Yapacağını Duyurdu!
T

Türk Hava Yolları tarafından yapılan duyuruda pek çok pozisyona dair THY personel alımları yapılacağı bildirildi.

-

Türk Hava Yolları tarafından yapılan duyuruda pek çok pozisyona dair THY personel alımları yapılacağı bildirildi.

Türk Hava Yolları Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapacak?

THY olarak kısaltılan Türk Hava Yolları bünyesinde görev verilmek üzere sağlanacak istihdam haberi THY iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çekti. Genç personel arayışını bildiren THY iş başvurusu yapacak kişileri ilgilendiren birçok detayı da paylaştı. Dünyanın 24 farklı ülkesinde 306 destinasyona uçuş sağlayan THY filosunu büyütme stratejisi ile birlikte personel sayısını da artıracak. Türk Hava Yolları tarafından Yetenek Programı olarak nitelenen Take – off adlı programla gençlerin istihdam edileceği bölümlerin İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri – Kalite – Teknik – Mali – Operasyon – Planlama – Pazarlama Satış – Turkish Cargo – Yatırım Anlaşmalar bölümleri olarak bildirildi.

Türk Hava Yolları İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

İş ilanları niteliği taşıyan THY’nin yaptığı bu bilgilendirme –de başvuru sürecinin işleyişinden bahsedildi. Buna göre başvurular 1 Şubat – 4 Nisan 2019 tarihleri arasında kabul edilecek. 12 Nisan – 14 Nisan – 27 Nisan 2019 tarihlerinde inline olarak Genel Yetenek ve İngilizce sınavı düzenlenecek.  10 Haziran – 28 Haziran 2019 tarihlerinde grup mülakatları yapılacak olup, kişilik envanterinin tarihi 3 Temmuz – 4 Temmuz 2019 tarihler olacak. Son olarak 15 Temmuz ve 26 Temmuz 2019 tarihlerinde birebir mülakat düzenlenerek son aşamaya gelinmiş olacak.

Türk Hava Yolları Adaylarda Hangi Özellikleri Arıyor?

Kariyer planlarında Türk Hava yollarında çalışmak olan kişilerin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği de THY tarafından bildirildi. Adayların üniversitelerde lisan eğitimi almış ya da yeni mezun, yüksek lisans öğrencisi olması, ileri derecede İngilizce biliyor olması, ekip çalışmasına yatkın olması, kişisel gelişimine önem vermesi, yeni fikirler üretebilmesi gerekiyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol