Ana Sayfa Bankacılık ING Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank, ATM’ler aracılığı ile banka hesabından para çekmek isteyen müşterileri için günlük olarak para çekme ve yatırma limiti koymaktadır. Peki bu limit ne kadardır?

-

ING Bank, bankacılık sektöründe vermiş olduğu finansal hizmetler ile adından söz ettirmeyi başaran bir finans kuruluşudur. Ülke ve hatta dünya genelindeki şubeleri ile çeşitli ürün ve hizmetler sunan ING Bank, ayrıca en yakın ING Bank ATM, internet bankacılığı, mobil şube ve telefon bankacılığı gibi çeşitli kanallar aracılığı ile de hizmetlerini kesintisiz hale getirmektedir. Hatta ATM’leri üzerinden para çekme, para yatırma, para transferi, ödeme işlemleri gibi şubelerde gerçekleştirilen pek çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilmeye imkan tanırken, ING Bank ATM para yatırma limiti ve ING Bank ATM para çekme limiti gibi çeşitli tedbirler ile de müşterilerine güvenli bir ortam sunmaktadır.

ING Bank ATM Para Çekme Limiti

ING Bank, diğer pek çok bankanın ATM’sinde olduğu gibi müşterilerine ATM’leri aracılığı ile çeşitli hizmetler sunmaktadır. Para çekme işlemi de bu hizmetlerden biridir. Müşterilerine para çekme işlemlerinde ING Bank ATM para çekme limiti koyan banka, bu limiti olası bir dolandırıcılık durumuna karşı tedbir amaçlı uygulamaktadır. Buna göre; ING Bank günlük para çekme limiti 1000 TL olarak uygulanmaktadır. 1000 TL’den fazla para çekmek isteyen müşterilerden belli bir miktar kesinti yapılmaktadır.

ING Bank ATM Para Yatırma Limiti

ING Bank ATM para yatırma limiti, para çekme işlemlerinde olduğu üzere güvenlik amacıyla uygulanan bir tedbirdir. Fakat bu limit para çekme işlemine kıyasla daha farklı uygulanırken, genel olarak ATM cihazlarına tek seferde yatırılabilecek para miktarı olarak uygulanmaktadır. Örneğin; ING Bank günlük para yatırma limiti olarak bilinen bu limitte, banka müşterileri yüklü miktarda para yatıracakları zaman tek seferde değil, birkaç seferde yatırmaktadır. ATM’ler genellikle tek seferde 40 banknot kabul etmekte, kalan miktar ikinci ya da üçüncü seferde yatırılmaktadır.

ING Bank ATM İşlem Ücretleri

ING Bank ATM en yakın cihaz üzerinden gerçekleştirilen bazı bankacılık işlemlerinden banka tarafından ücret talep edilmektedir.

  • Günlük para çekme limitinin üzerinde gerçekleştirilen işlemler için 5 TL,
  • Turist kart ile çekilen paralardan yüzde 4 oranında komisyon,
  • Kartsız olarak para yatırma işlemlerinden 10 TL,
  • diğer bankaların ATM’lerinden nakit çekim işlemleri için yüzde 1,15 komisyon kesilmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,275BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler