Ana SayfaKariyerBurgan Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Burgan Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Bankacılık sektöründe hizmet veren Burgan Bank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, bankacılık sektöründe çeşitli finansal hizmetler sunan bankalardan biridir. Türkiye genelindeki pek çok şubesi ile tüketicilerin her türlü finans ihtiyacına cevap veren, bankacılık ürün ve hizmetleri sunuyor. Şubelerinde ayrıca banka kariyer imkanı da sağlamaktadır.

Şubelerinde yüzlerce bireye istihdam imkanı sağlayan banka, bunun yanı sıra öğrencilere de staj olanağı sunmaktadır. Burgan Bank staj başvurusu yapan öğrencilerin başvurularını değerlendirmeye alan Burgan Bank, değerlendirme neticesinde uygun bulduğu öğrencileri stajyer olarak işe almaktadır. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Burgan Bank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

2020 Burgan Bank staj başvurusu, genellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri tarafından yapılmaktadır. Bünyesinde yalnızca üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan banka, öğrencilere temel bankacılık eğitimleri vererek onları sektöre hazırlamakta ve tecrübeli birer aday haline getirmektedir. Burgan Bank staj tarihleri genellikle yılda 2 defa olacak şekilde düzenlenirken, bu tarihler ancak kariyer sitelerinden takip edilebilmektedir. Bu doğrultuda banka stajyer alımı yapacağı zaman ilan yayımlamakta ve bu şekilde stajyer alımları gerçekleştirmektedir.

Burgan Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Burgan Bank, kendisine staj başvurusu yapan öğrencilerde bir takım niteliklere bakarak değerlendirme yapmakta ve bu değerlendirme neticesinde bünyesinde görevlendirmektedir. Üstelik bünyesinde görevlendirmiş olduğu bu öğrenciler için Burgan Bank stajyer maaşları da ödemektedir.

Öğrenciler staj başvurularını Burgan Bank tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar aracılığı ile yapmaktadır. Banka yılın belirli dönemlerinde öğrenciler için stajyer ilanları yayımlarken, öğrenciler ise bu ilanları takip ederek elektronik ortam üzerinden online olarak başvuruda bulunmaktadır. Başvuru esnasında gerekli olan tek belge ise CV’dir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Burgan Bank Stajyer Maaşları

Kariyer planlamanın ilk basamağı olarak öğrencilerin bir banka bünyesinde staj yapması gerekmektedir. Burgan Bank da, öğrencilerin rahatlıkla staj yapabileceği, eğitim alabileceği bankalar arasında yer almaktadır. Her yıl belli bir süre zarfı içerisinde öğrenci alımları gerçekleştiren banka, öğrenciler için çalıştıkları süre zarfı içerisinde de Burgan Bank staj ücreti ödemesi gerçekleştirmektedir. Bankaların ödediği bu ücret hakkında net bir bilgi elde edilemese de, yaklaşık olarak 1000 TL civarında ödeme yapıldığı tahmin edilmektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.