Ana SayfaKariyerBurgan Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Burgan Bank Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Bankacılık sektöründe hizmet veren Burgan Bank, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, bankacılık sektöründe çeşitli finansal hizmetler sunan bankalardan biridir. Türkiye genelindeki pek çok şubesi ile tüketicilerin her türlü finans ihtiyacına cevap veren, bankacılık ürün ve hizmetleri sunuyor. Şubelerinde ayrıca banka kariyer imkanı da sağlamaktadır.

Şubelerinde yüzlerce bireye istihdam imkanı sağlayan banka, bunun yanı sıra öğrencilere de staj olanağı sunmaktadır. Burgan Bank staj başvurusu yapan öğrencilerin başvurularını değerlendirmeye alan Burgan Bank, değerlendirme neticesinde uygun bulduğu öğrencileri stajyer olarak işe almaktadır. Peki merak ettiğiniz staj başvuru tarihleri, başvuru şartları, bankanın öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Burgan Bank Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

2020 Burgan Bank staj başvurusu, genellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri tarafından yapılmaktadır. Bünyesinde yalnızca üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan banka, öğrencilere temel bankacılık eğitimleri vererek onları sektöre hazırlamakta ve tecrübeli birer aday haline getirmektedir. Burgan Bank staj tarihleri genellikle yılda 2 defa olacak şekilde düzenlenirken, bu tarihler ancak kariyer sitelerinden takip edilebilmektedir. Bu doğrultuda banka stajyer alımı yapacağı zaman ilan yayımlamakta ve bu şekilde stajyer alımları gerçekleştirmektedir.

Burgan Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Burgan Bank, kendisine staj başvurusu yapan öğrencilerde bir takım niteliklere bakarak değerlendirme yapmakta ve bu değerlendirme neticesinde bünyesinde görevlendirmektedir. Üstelik bünyesinde görevlendirmiş olduğu bu öğrenciler için Burgan Bank stajyer maaşları da ödemektedir.

Öğrenciler staj başvurularını Burgan Bank tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar aracılığı ile yapmaktadır. Banka yılın belirli dönemlerinde öğrenciler için stajyer ilanları yayımlarken, öğrenciler ise bu ilanları takip ederek elektronik ortam üzerinden online olarak başvuruda bulunmaktadır. Başvuru esnasında gerekli olan tek belge ise CV’dir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Burgan Bank Stajyer Maaşları

Kariyer planlamanın ilk basamağı olarak öğrencilerin bir banka bünyesinde staj yapması gerekmektedir. Burgan Bank da, öğrencilerin rahatlıkla staj yapabileceği, eğitim alabileceği bankalar arasında yer almaktadır. Her yıl belli bir süre zarfı içerisinde öğrenci alımları gerçekleştiren banka, öğrenciler için çalıştıkları süre zarfı içerisinde de Burgan Bank staj ücreti ödemesi gerçekleştirmektedir. Bankaların ödediği bu ücret hakkında net bir bilgi elde edilemese de, yaklaşık olarak 1000 TL civarında ödeme yapıldığı tahmin edilmektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.