Ana SayfaKariyerZiraat Katılım Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Ziraat Katılım Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Ziraat Katılım Bankası, yılın belli dönemlerinde staj başvurularını kabul ediyor. Peki başvurular ne zaman? Adaylarda hangi kriterler aranıyor?

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Katılım Bankası, Türk bankacılık sektörünün faizsiz bankacılık alanında faaliyet yürütmekte olan bir bankadır. Kamu bünyesinde hizmet sunan Ziraat Katılım, kurulduğu günden bu yana yalnızca bankacılık hizmetleri sunmamakta, ayrıca yüzlerce birey için bünyesinde banka kariyer imkanı sağlamaktadır. Özellikle de eğitimleri gereği staj yapması gereken öğrenciler için staj programları düzenleyen banka, kendisine 2020 Ziraat Katılım staj başvurusu yapan öğrencileri belli bir süre için bünyesine dahil etmektedir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

2020 Ziraat Katılım Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Ziraat Bankası bünyesinde faizsiz bankacılık adına hizmet vermekte olan Ziraat Katılım, ilgili okullarda okuyan ve staj zorunluluğu bulunan öğrenciler için staj programları hazırlamaktadır. Programlarda öğrencileri geleceğin bankacısı olmak üzere temelden yetiştiren Türkiye’nin en köklü bankalarından Ziraat Bankası, staj programının sonunda başarılı bulduğu öğrencilere gelecekte bünyesinde kariyer imkanı da sunmaktadır.

2020 Ziraat Katılım staj başvurusu yapan öğrencilerde bazı nitelikler arayan banka, kendi prensiplerine uygun bulduğu öğrencileri staj programlarına dahil etmektedir. Bunun için öğrencilerin bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da kariyer sitelerinden stajyer alım ilanlarını takip etmesi ve hazırlamış olduğu CV ile beraber başvuruda bulunması gerekmektedir. Üstelik banka, bünyesinde sahil ettiği bu öğrencilere Ziraat Katılım staj ücreti de ödemektedir.

Ziraat Katılım Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir?

Öğrenciler kariyer planlamanın ilk adımı olarak Ziraat Bankası bünyesinde staj yapabilmek için başvuruda bulunmalıdır. Öğrenciler bu başvurularını banka tarafından belirlenen başvuru tarihleri arasında, stajyer alım ilanları üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Ziraat Katılım staj başvurusu için öğrenciden ilk etapta talep edilen belge özgeçmiş olurken, bu doğrultuda banka her yıl yüzlerce öğrenciyi stajyer olarak almaktadır. Ziraat Katılım staj tarihleri ise yine banka tarafından belirlenmektedir.

>>> Bankaların Güncel Stajyer Alım İlanları Burada <<<

Ziraat Katılım Stajyer Maaşları

Ziraat Katılım Bankası, sektörde hizmet vermekte olan diğer pek çok banka gibi, bünyesinde belli bir süre görevlendireceği stajyerler için maaş ödemesi gerçekleştirmek durumundadır.

Konu ile alakalı olarak belirlenen yasalar gereği zorunlu hale getirilen Ziraat Katılım stajyer maaşları hakkında net bir rakam elbette ki bilinmemektedir. Fakat tahmin edilene göre genel olarak bankalar tarafından stajyerlere ödenen ücret 1000 TL civarında olurken, net bir rakam öğrenebilmek için banka ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bu içerikte yer alan staj bilgileri; önceki dönemlerde staj yapan öğrenciler tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmıştır. 2020 yılı döneminde staj yapacak kişilerin, ilgili bankanın resmi internet sitesi üzerinden inceleme yapmasını tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...