Ana SayfaBankacılık2020 QNB Finansbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

2020 QNB Finansbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de her türlü finans hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunan sektörün öncü bankalarından biridir. Gerek bireysel müşterilerine, gerekse de kurumsal müşterilerine vermiş olduğu kusursuz hizmetleri ile adından bir hayli söz ettiren QNB Finansbank, kurumsal, ticari ve KOBİ olarak adlandırılan müşterilerine POS cihazı dahi temin edebilmektedir. Üstelik bu pos hizmetlerini Finansbank sanal pos başvuru ile online alışverişlerde de sağlayabilmektedir.

QNB Finansbank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumsal müşteriler, QNB Finansbank’tan POS cihazı ya da Yazarkasa POS temin ederek hizmetlerinden faydalanabilmek için bankaya başvuruda bulunmaktadır. QNB Finansbank POS başvuru işlemleri, bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurularak online bir şekilde yapılabileceği gibi, bankanın herhangi bir şubesine işletme sahibinin bizzat müracaat etmesi ile de gerçekleştirilebilmektedir.

Online olarak gerçekleştirilen başvuru işlemlerinde kurumsal müşteriler işletme sahibinin kimlik bilgileri ve işletmeye ait vergi numarası gibi gerekli bilgileri forma doldurarak, yine online olarak elektronik ortam üzerinden bankaya iletmektedir. Başvuruyu değerlendirmeye alan banka ise kısa süre içerisinde başvuru sahibine dönüş yapmakta ve POS cihazını adrese teslim etmektedir.

Öte yandan internet ortamından faaliyet gösteren işletmelerin de ayrıca Finansbank sanal pos başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

QNB Finansbank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

QNB Finansbak’a POS başvurusunda bulunan müşterilerin Finansbank POS başvuru iptali gerçekleştirebilmesi mümkündür. Başvuru yapıldıktan sonra POS cihazını almaktan vazgeçen ve Finansbank POS başvuru iptali talebinde bulunmak isteyen işletme sahiplerinin yine bizzat banka şubesine müracaat ederek gerekli prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank POS Arıza Bildirimi ve İade

QNB Finansbank, müşterilerine temin etmiş olduğu pos cihazları ile alakalı her türlü hizmeti sağlamaktadır. İşletme sahipleri cihazlarında herhangi bir problem ile karşılaştığında Finansbank POS arıza bildirimi yapabilmek için bankanın POS Destek Hattı ile iletişime geçebilmekte ya da cihazını iade etmek istediğinde yine aynı destek hattını arayarak Finansbank POS iade talebinde bulunabilmektedir. Bu gibi hizmetlerden faydalanmak isteyen Finansbank müşterileri için POS Destek Hattı 0850 222 1 900’dür.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye Finans İş İlanları: 2023 Nisan (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Emlak Katılım İş İlanları: Haziran 2023 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Katılım banka personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Altın, Euro ve Dolar Fiyatı Rekor Kırmaya Devam Ediyor: Son Durum Ne?

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde kurlarda başlayan yükseliş trendi bugün de devam ediyor. Dolar fiyatı 23,40...

TEB İş İlanları: 2023 Haziran

TEB iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş şube...

Akbank İş İlanları: 2023 Haziran (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Yapı Kredi 7 Farklı İlde Direkt Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 7 Farklı il için Direkt...