2020 QNB Finansbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

0

QNB Finansbank, tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de her türlü finans hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunan sektörün öncü bankalarından biridir. Gerek bireysel müşterilerine, gerekse de kurumsal müşterilerine vermiş olduğu kusursuz hizmetleri ile adından bir hayli söz ettiren QNB Finansbank, kurumsal, ticari ve KOBİ olarak adlandırılan müşterilerine POS cihazı dahi temin edebilmektedir. Üstelik bu pos hizmetlerini Finansbank sanal pos başvuru ile online alışverişlerde de sağlayabilmektedir.

QNB Finansbank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumsal müşteriler, QNB Finansbank’tan POS cihazı ya da Yazarkasa POS temin ederek hizmetlerinden faydalanabilmek için bankaya başvuruda bulunmaktadır. QNB Finansbank POS başvuru işlemleri, bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurularak online bir şekilde yapılabileceği gibi, bankanın herhangi bir şubesine işletme sahibinin bizzat müracaat etmesi ile de gerçekleştirilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

Online olarak gerçekleştirilen başvuru işlemlerinde kurumsal müşteriler işletme sahibinin kimlik bilgileri ve işletmeye ait vergi numarası gibi gerekli bilgileri forma doldurarak, yine online olarak elektronik ortam üzerinden bankaya iletmektedir. Başvuruyu değerlendirmeye alan banka ise kısa süre içerisinde başvuru sahibine dönüş yapmakta ve POS cihazını adrese teslim etmektedir.

Öte yandan internet ortamından faaliyet gösteren işletmelerin de ayrıca Finansbank sanal pos başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

QNB Finansbank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

QNB Finansbak’a POS başvurusunda bulunan müşterilerin Finansbank POS başvuru iptali gerçekleştirebilmesi mümkündür. Başvuru yapıldıktan sonra POS cihazını almaktan vazgeçen ve Finansbank POS başvuru iptali talebinde bulunmak isteyen işletme sahiplerinin yine bizzat banka şubesine müracaat ederek gerekli prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank POS Arıza Bildirimi ve İade

QNB Finansbank, müşterilerine temin etmiş olduğu pos cihazları ile alakalı her türlü hizmeti sağlamaktadır. İşletme sahipleri cihazlarında herhangi bir problem ile karşılaştığında Finansbank POS arıza bildirimi yapabilmek için bankanın POS Destek Hattı ile iletişime geçebilmekte ya da cihazını iade etmek istediğinde yine aynı destek hattını arayarak Finansbank POS iade talebinde bulunabilmektedir. Bu gibi hizmetlerden faydalanmak isteyen Finansbank müşterileri için POS Destek Hattı 0850 222 1 900’dür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın