Ana SayfaBankacılık2020 Halkbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

2020 Halkbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, kamu bünyesinde faaliyet yürütmekte olan önemli bankalardan biridir. Gerek bireysel müşterilerine, gerekse de kurumsal ve ticari müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ile bilinen Halkbank, KOBİ müşterileri için de POS, sanal POS, yazarkasa POS gibi ödeme cihazları temin etmekte ve bunlara yönelik her türlü hizmeti sunmaktadır. Halkbank sanal POS başvuru gibi talep edilen cihazlara başvuru ile temin edilen bu cihazlar için ayrıca Halkbank POS Destek Hattı da gece gündüz hizmet vermektedir.

Halkbank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank pos ya da Halkbank sanal pos başvuru işlemi, genellikle bankanın resmi internet sitesi üzerinden online olarak ya da işletme sahibinin şahsen banka şubesine müracaat ederek gerçekleştirilmektedir. Halkbank POS başvurusu yaparken işletme sahiplerinin Halkbank üye iş yeri olması gerekmektedir. Ayrıca başvuru esnasından iş yeri sahibinden kendi kişisel bilgileri ve iş yerinin bilgileri de talep edilmektedir. Bu şekilde başvuru alan Halkbank daha sonrasında bu başvuruları değerlendirmeye alarak, olumlu sonuçlandırılması halinde POS cihazını adrese teslim etmekte ve hatta kurulumunu da gerçekleştirmektedir.

Halkbank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Daha öncesinde POS, yazarkasa POS ya da sanal POS temin etmek üzere bankasına başvuruda bulunan iş yeri sahibinin Halkbank POS başvuru iptali gerçekleştirebilmesi mümkündür. Halkbank POS başvuru iptali için üye iş yerinin bankası ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bunun için müracaat etmiş olduğu Halkbank şubesine yeniden gidip iptal talebinde bulunabileceği gibi, Halkbank POS Destek Hattı üzerinden de iptal talebinde bulunabilmektedir. Fakat en sağlıklısı şubelere müracaat ederek gerekli prosedürleri yerine getirmektir. Bahsi geçen bu iptal işlemleri, Halk Bankası sanal POS başvuru iptali için de geçerlidir.

Halkbank POS Arıza Bildirimi ve İade

Halkbank’ın üye iş yerlerine temin etmiş olduğu POS cihazları ya da sanal pos ile alakalı herhangi bir problem yaşayan işletme sahipleri, bankanın POS Destek Hattı aracılığı ile Halkbank POS arıza bildirimi yapabilmektedir. POS Destek Temsilcileri arızanın düzelmesi için yapılabilecek basit işlemleri işletme sahibine tarif ederken, büyük sorunlar içinse teknik destek ekibi gönderebilmektedir. Ayrıca Halk Bankası POS başvuru iade gerçekleştirmek isteyen işletme sahipleri de yine bankanın bu hattını kullanabilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...