2020 Türkiye Finans POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

0

Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında hem bireysel, hem de kurumsal müşteriler için hizmet vermekte olan bankalardan biridir. Özellikle kurumsal müşterileri için çeşitli ürün ve hizmetler sunan banka, POS cihazı, Yazar kasa POS, sanal POS gibi ürünler temin etmektedir. Üstelik bu ürünleri temin etmekle kalmayıp herhangi bir arıza, şikayet öneri gibi durumlar için Türkiye Finans POS cihazı arıza iletişim hizmetleri üzerinden de destek vermektedir.

2020 Türkiye Finans POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Katılım Bankası, kurumsal müşterilerinin talepleri doğrultusunda üye iş yerleri için POS, sanal POS ve Yazar kasa POS gibi ürünler sunmaktadır. Bankanın bu ürünlerinden faydalanabilmek için üye iş yeri sahibinin 2020 Türkiye Finans POS başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın pos hizmetlerinden faydalanmak isteyen işletme sahibi, bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabileceği gibi, en yakın banka şubesinden de başvuru yapabilmektedir. Örneğin; internet üzerinden online olarak başvuruda bulunacak olan üye iş yeri sahibinin ad, soyad, firma adı, faaliyet sektörü, şehir, ilçe, iş yeri adresi, iletişim bilgileri, hangi POS ürününün talep edileceği, internet sitesi ve bunun gibi bilgileri doldurarak başvuru formunu yine bu kanal üzerinden bankaya iletmesi gerekmektedir.

Türkiye Finans POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Katılım Bankası’na POS cihazı başvurusunda bulunan üye iş yeri sahiplerinin başvurusunu iptal etme hakkı bulunmaktadır. Türkiye Finans POS başvuru iptali yapacak olan iş yeri sahibinin en kısa yoldan banka şubesine müracaat etmesi ve iptal talebinde bulunması gerekmektedir. Bu sayede gerekli prosedürler kolaylıkla yerine getirilebilmektedir.

Türkiye Finans POS Arıza Bildirimi ve İade

Pos cihazının taahhüdü dolan ya da artıl cihazı kullanmak istemeyen üye iş yeri sahipleri Türkiye Finans POS iade işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bunun için işletme sahibinin bankası ile iletişime geçmesi ve iade dilekçesi vermesi gerekmektedir.

Öte yandan cihazı ile alakalı herhangi bir arıza durumu ile karşılaşıldığında aranabilecek Türkiye Finans POS cihazı arıza tel numarası 0850 222 22 44’tür.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın