Türkiye Finans, Arapça Bilen Part Time Stajyer Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Üniversite Öğrencisi Stajyerler Arıyor! Detaylar...

0
Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları Yapıyor!
Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası hem bireysel hem de kurumsal açıdan katma değer sağlayan öğrenciler için banka iş ilanları kapsamında Arapça bilen Part Time stajyer alımı Müşteri Temsilcisi alımı yapıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası geleceğine katma değer sağlayacak genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası bankamıza kazandırmayı hedefleyen bir yetenek kazanımı sağlayacak olan We Plus ile yenilikçi adımlar atmaya devam etmek için Arapça bilen stajyer Müşteri Temsilcisi alımı yapıyor.

Sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye Finans, 31.01.2021​ tarihi itibarıyla 3,823 çalışanı, 339 şubesi ve etkin alternatif dağıtım kanallarından oluşan güçlü hizmet platformuyla ticari/kurumsal bankacılık ve ​perakende bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.  Yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün, hizmet ve çözümler sunarken dünyaca hizmeti arttırmak için We Plus yarı zamanlı Arapça bilen We Plus stajyer Müşteri Temsilcisi alımı yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Başlıklar

Part Time Stajyer Alımı için Aranılan Şartlar

Arapça Bilen Part Time Stajyer Alımı için Aranılan Şartlar
Arapça Bilen Part Time Stajyer Alımı için Aranılan Şartlar
  • Üniversitelerin Arap Dili ve Edebiyatı, İlahiyat, Arapça Mütercim Tercümanlık vb. bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olmak,
  • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet etmek,
  • Telefonda iletişim yeteneğine güvenmek,
  • İleri derecede Arapça konuşabilmek.

Part Time Stajyerler Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Part Time Stajyerler Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
  • Bankanın müşterilerine telefon bankacılığı hizmeti sunmak,
  • Gelen çağrıları etkin bir şekilde karşılamak, yetkisi dâhilinde olan işlemleri gerçekleştirmek,
  • Satış hedeflerinin yakalanması için gerek gelen çağrı, gerekse yapılan dış aramada faaliyet göstermek.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Temsilcisi alımları için son başvuru tarihi 23 Ağustos 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-we-plus-parttime-arapca-bilen-musteri-temsilcisi-2665875

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın