Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Hizmet Satın Alma Yönetmeni Personel Alımı!

Garanti Bankası Hizmet Satın Alma Yönetmeni Personel Alımı!
G

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında Hizmet Satın Alma Yönetmeni pozisyonunda istihdam sağlanacak.

-

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında Hizmet Satın Alma Yönetmeni pozisyonunda istihdam sağlanacak.

Garanti Bankası Yönetici Personeller Arıyor

Garanti Bankası iş ilanları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulduğunu, açık pozisyonun Hizmet Satın Alma Yönetmenliği olduğunu bildirerek açık pozisyona dair yapılacak başvurularda ne gibi şartların, özelliklerin ve niteliklerin arandığı, son başvuru tarihinin hangi gün olduğu gibi bilgiler de paylaşıldı. Buna göre banka iş ilanları ile ilgilenen adayların Garanti Bankası’nın bu duyurusuna başvuru yapacak adayların üniversitelerde lisans ya da yüksek lisans eğitimi almış olması, reklam, prodüksiyon şirketlerinde ve marka prodüksiyon bölümlerinde daha önceden en az 4 yıl çalışmış ve deneyim sahibi olmaları, ayrıntılara önem veren, insan ilişkilerinde başarılı, organizasyon ve planlamada beceri sahibi, ikna yeteneği gelişmiş, pazarlama konusunda başarılı, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, MS Office uygulamalarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olması, sonuç odaklı ve sorumluluklarının bilincinde çalışacak olması, koordinasyon ve iletişimde yetenekli olması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekiyor.

Garanti Bankası Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Banka iş başvurusu yaparak Garanti Bankası bünyesinde çalışmak istediğini bildiren ve bir bankada kariyer planına devam etmek isteyen kişilerin işe alımlarının sağlanması durumunda hangi görevleri ve sorumlulukları alacakları Banka tarafından yapılan duyuruda detaylı bir şekilde anlatılıyor. Garanti Bankası iş başvuruları 19 Şubat 2019 tarihine kadar Banka’nın ilgili departmanı tarafından kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-hizmet-satin-alma-yonetmeni-produktor-2201804

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol