Albaraka Türk Katılım Bankası Öğrenci Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerinin Çağrı Merkezi yetkilisi olarak işe alınacakları bildirildi.

0
Albaraka Türk Katılım Bankası Öğrenci Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerinin Çağrı Merkezi yetkilisi olarak işe alınacakları bildirildi.

Albaraka Türk Çağrı Merkezinde Çalışacak Üniversite Öğrencileri Aranıyor

Banka personel alımları ile ilgili Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan bilgilendirmede Banka’nın öğrencilere şans veren program olan Genç Albaraka Akademisi kapsamında üniversite öğrencilerinin çağrı merkezinde göre verilmek üzere işe alınacağı, banka iş başvurusu yapan adayların önce yazılı sınava, bunda başarılı olmaları halinde sözlü sınava girecekleri, sözlü sınavda da başarılı olmaları halinde Genç Albaraka Akademisi’nde işe alınacakları bildirildi. İş ilanları ile ilgilenen gençlerin üniversitelerin ikinci ve üçüncü sınıflarında öğrenciliklerinin devam ediyor olması gerekiyor. Genç Albaraka akademisi bünyesinde çalışacak olan öğrenciler en az haftanın 2 günü ve tam zamanlı görev alacaklar. Adayların 4 yıllık lisans eğitimlerine İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk, Mühendislik, Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri, Psikoloji gibi bölümlerinde de devam ediyor olmaları da Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Genç Albaraka Akademisi İş Başvuruları

Albaraka Akademisi iş başvurusu yaparak kariyer planına Albaraka Türk’te devam etmeyi hedefleyen öğrencilerin faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, analitik düşünce yapısı sahibi, ileri seviyede İngilizce bilen, takım çalışmasına yatkın, ikna ve iletişimde başarılı, vardiyalı olarak çalışabilecek kişiler olması isteniyor. Albaraka Türk iş başvuruları 09 Ağustos 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-cagri-merkezi-2240285

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın