Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Garanti BBVA İstanbul ve Bodrum Şubeleri için Müşteri Danışmanı Alımı! Detaylar İçin...

1
Garanti BBVA Lise Mezunu Müşteri Danışmanı Personeller Arıyor!

Banka, İstanbul ve Bodrum Şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri Danışmanı olduğunu bildirdi.

Başlıklar

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Arıyor

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Arıyor
Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart İstanbul ve Bodrum’da ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

  • Tüm adayların en az lisans mezunu olmaları
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olmaları,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olmaları,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın İstanbul ve Bodrum‘daki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları

Garanti BBVA İş Başvuruları
Garanti BBVA İş Başvuruları

Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın