Ana Sayfa Diğer İş İlanları TÜBİTAK İşyeri Hekimi Kamu Personel Alımı Duyurusu Yayınlandı!

TÜBİTAK İşyeri Hekimi Kamu Personel Alımı Duyurusu Yayınlandı!

TÜBİTAK tarafından yapılan kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruda İşyeri Hekimi alımı yapılacağı bildirildi.

-

TÜBİTAK tarafından yapılan kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruda İşyeri Hekimi alımı yapılacağı bildirildi.

TÜBİTAK İşyeri Hekimi Kamu Personel Alımı Detayları

TÜBİTAK tarafından yapılan duyuruda 1 kişinin Ankara’daki İdari Hizmetler Daire Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere kamu personeli olarak işe alınacağı bildirildi. Duyuruda iş ilanları ile ilgilenenlerin hangi özelliklere ve şartlara sahip olmasının TÜBİTAK tarafından istendiği de belirtildi. Buna göre işyeri hekim olarak çalışmak isteyen adayların tıp fakültelerinden mezun olması, ÇŞGB tarafından onaylanmış olan İşyeri Hekimliği Belgesi sahibi olması, 2 yıl mesleki deneyiminin olması, aile hekimliği, dahiliye, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, ortopedi, travmatoloji branşlarında uzmanlığının olması, ilgili pozisyonda danışmanlık ve rehberlik hizmeti verebilecek olması, kamu haklarından men edilmemiş olması, erkek adayların askerlik görevleri ile bir ilişiğinin kalmamış olması gibi şartlara uygunluk gerekmektedir.

Kamu Personeli İşyeri Hekimi Alımı Başvuruları

Mesleki kariyer planları arasında kamu personeli olarak çalışmak bulunan tıp fakültesi mezunlarının başvuruları 28 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Başvuru için tubitak.gov.tr adresinde bulunan İş Başvuru Sistemi’ne kayıt olmak gerekiyor. istenen tüm belgeler bu sisteme eklendikten sonra referans kodu seçilecektir. Online başvuru haricinde yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacak olup, kamu personeli işyeri hekim personel alımı ile ilgili diğer tüm süreç aynı internet sayfasından takip edilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?cd6a097a-9e54-4868-af41-98f81905c431&kk=10080

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler