Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Bireysel Krediler Ürün Uzmanı Personel Alımı!

Yapı Kredi Bankası Bireysel Krediler Ürün Uzmanı Personel Alımı!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda istihdam sağlanacak pozisyona dair tüm detaylar belirtildi.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda istihdam sağlanacak pozisyona dair tüm detaylar belirtildi.

Yapı Kredi Yeni Banka Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile ilgilenenler Bireysel İhtiyaç Kredileri Ürün Uzmanı olarak çalışacak yeni personeller arandığını duyuran bilgilendirmeyle de ilgilendiler. Yapı Kredi Bankası açık pozisyona dair banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özelliklerin neler olduğunu, başvuru yaparak değerlendirmelerin sonucunda bu pozisyona uygun olduğu görülen yeni banka personellerinin hangi görevleri alacaklarını, en son hangi tarihe kadar başvuruların kabul edildiğini de bildirdi. Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları için başvuru yapacak her adayın 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversite bölümlerinden İşletme, İktisat, Mühendislik gibi bölümlerinden mezun olması, tercihen daha önce bankacılık, teknoloji ya da finans sektörlerinden birinde en az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması, ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması, Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyor olması, iletişimde başarılı, ikna yeteneği gelişmiş, analitik düşünce yapısına sahip olması ve erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ya da 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası yeni personel iş başvurusu yaparak bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adaylar işe alınmaları halinde bireysel ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı ürünlerinin yönetiminden sorumlu olmak, tanıtım ve reklam faaliyetlerini yürütmek, satış kanalları, yeni ürün süreçlerini geliştirmek gibi görevler alacaklardır. Yapı Kredi bankası iş başvuruları 15 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bireysel-ihtiyac-kredileri-urun-uzmani-2228777

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.