Ana Sayfa Diğer İş İlanları Vakıflar Genel Müdürlüğü İşçi Kamu Personeli Alımları Başladı!

Vakıflar Genel Müdürlüğü İşçi Kamu Personeli Alımları Başladı!

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda işçi kamu personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda işçi kamu personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

İşçi Kamu Personeli Alımı Detayları

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yaptığı kamu işçi personel alımı detayları paylaşıldı. Ankara’daki merkez< biriminde göre almak üzere 1 kişinin elektrikçi olarak işe alınacağı, kamu iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapacak olan kişilerin hangi şartları yerine getirmesi gerektiği, başvuru sürecinin nasıl işleyeceği, başvuru sırasında istenen belgelerin neler olduğu ve son başvuru tarihi gibi bilgiler Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş olması, ilgili kanunda belirtilen suçlardan herhangi bir ceza almamış olması, devlet memuru olabilmek için mevzuatta belirtilen şartları taşıyor olması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, görev yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması, 2018 yılında KPSS – EKPSS sınavına girmiş olması, başvuru sonrasında hakkında yürütülecek olan güvenlik araştırmasında bir sorunla karşılaşılmayacak olması, erkek adayların askerliğini bitirmiş, muaf ya da tecilli olması gerekiyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İş Başvuruları

Kariyer planı dahilinde kamuda görev yapmak buluna kişilerin ilgili duyuruda belirtilen özel şartları da yerine getiriyor olması isteniyor. Adaylar başvurularını 4 Mar 2019 – 8 Mart 2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirecekler. Başvuru süreci ve sonuçlar vgm.gov.tr internet adresinde takip edilebilecek. Adaylara bu konu hakkında ayrıca bir bilgilendirme yapılmayacağı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?921d0ea6-4b11-46c2-82e3-52e85809d008

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,401TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler