Kariyerinde Yeni Fırsatlar için 3 Gün 3 Şehirde ‘Kampüs Deniz’de Teftiş’ Etkinliği

0

Denizbank, 4, 6 ve 8 Mart tarihlerinde Kampüs Deniz’de Teftiş etkinliği kapsamında bankacılık sektöründe çalışan ve çalışmaya aday olan kişilerin sorularını yanıtlayacak. Eğer sizinde aklınızda sorular varsa ve bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız detaylar Bankaciyim.net’te!

Denizbank “Kampüs Deniz’de Teftiş” Etkinliği

Kampüs Deniz’de Teftiş Etkinliği toplamda 3 gün, 3 şehirde gerçekleşecek.

4 Mart tarihli etkinlik Ankara’da olacak. Ankara’daki bankacı adayların sorularını yanıtlanması hedeflenen etkinlik, Çankaya – Midi Hotel’de saat 10:30 ile 13:00 arasında olacak.

6 Mart tarihli etkinlik ise İstanbul’da gerçekleşecek. İstanbul’daki etkinlik ise Denizbank Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecek. Saatler yine 10:30 ile 13:00 arası olacak belirlenmiş.

8 Mart tarihli Kampüs Deniz’de Teftiş etkinliği ise İzmir Ege Üniversitesi’nde 10:30 ile 13:00 arasında olacak.

Bankacılık sektörü, Denizbank ve müfettiş yardımcılığı ile ilgili merak ettiğin tüm soruların yanıtlarını networking ortamında öğrenmek isteyenler, bankacılık kariyerinde yepyeni adımlar atılabileceği harika bir gün geçilmek isteyenler için Kampüs Deniz’de Teftiş etkinliği kaçırılmayacak bir fırsat.

Etkinlik başvuruları haberin sonundaki linkten gerçekleşmektedir. Başvuru için ilk aşamada Hangi şehirdeki etkinliğe katılmak istediğinizi seçmeniz gerekiyor. Devamında ise

  • Adınız ve Soyadınız,
  • E-posta adresiniz,
  • Telefon numaranız,
  • Doğum tarihiniz ve Cinsiyetiniz,
  • Üniversiteniz, Bölümünüz ve Sınıfınızı yazmanız gerekiyor.

En son olarak da etkili bir Kampüs Deniz’de Teftiş etkinliğinde neden yer almak gerektiğiniz hakkında kısa bir yazı yazmalısınız.

>>> http://bit.ly/2NlcgcR

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın