Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Bank Şube Gişe Yetkilisi Personel Alımı!

HSBC Bank Şube Gişe Yetkilisi Personel Alımı!
H

HSBC Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

HSBC Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

HSBC Banka Personel Alımları

HSBC Bank bünyesinde görev verilmek üzere banka iş ilanları kapsamında Şube Gişe Yetkilisi personeller aranıyor. Banka tarafından yapılan duyuruda başvuru sahiplerinde aranan özelliklerden detaylı bir şekilde bahsedildi. Banka iş başvurusu yaparak HSBC’de çalışmak isteyen kişilerin temel bankacılık hizmeti almak isteyen HSBC müşterilerine bu hizmeti verebilecek olması ve HSBC müşterisi olmayan kişileri bu ürün ve hizmetler ile ilgili bilgilendirmesi gerekiyor. Adaylarda aranan diğer özellikler üniversite mezunu olmaları, bireysel bankacılık ürünleri ve hizmetleri bankacılık mevzuatı ve prosedürler ile ilgili bilgi sahibi olmaları, HSBC’nin vizyonuna uygun ve olumlu izlenime yol açacak kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olmaları, MS Office uygulamalarına hakim olmaları, iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına uyumlu, tercihen İngilizce bilgisi olan, zaman yönetiminde başarılı olmaları şeklinde sıralanıyor.

HSBC Bank Yeni Personel İş Başvuruları

HSBC Bank iş ilanları ile ilgilenen kişilerin dikkatini çeken bu duyuruya başvuru yapan ve Banka’nın yapacağı inceleme sonucunda işe alımı uygun görülerek yeni işine başlayan gişe yetkilileri temel bankacılık işlemlerinden sorumlu olmak ve yönetmek, yeni müşteri kazanımları sağlamak, müşterilerin talep ettikleri bankacılık işlemlerinin en hızlı ve en düzgün şekilde yapılması gibi pek çok görevden sorumlu olacaklar. Kariyer planları arasında bir bankada çalışmak bulunan kişilerin banka iş başvuruları HSBC tarafından 25 Mart 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-manavgat-sube-gise-yetkilisi-2234277

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol