Yapı Kredi Bankası Kredi Ürün Uzmanı Yeni Personeller Aradığını Bildirdi!

Yapı Kredi Bankası tarafından banka personel alımları ile ilgili bir duyuru yapıldı.

0
yapi-kredi-bankasi-kredi-urun-uzmani-yeni-personeller-aradigini-bildirdi

Yapı Kredi Bankası tarafından banka personel alımları ile ilgili bir duyuru yapıldı.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu, işe alımı sağlanacak olan kişilerin Bireysel İhtiyaç Kredileri Ürün Uzmanı olarak görev yapacakları, banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi nitelik ve özellikleri taşıması gerektiği, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylar paylaşıldı. Buna göre kariyer planları içinde bir bankada yükselmek olan kişilerin 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden birinden mezun olması, tercihen daha önce bankacılık, finans, Telekom, teknoloji sektörlerinden birinde çalışmış ve en az 2 yıl deneyim kazanmış olması,  ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, MS Office uygulamalarına hakim ve kullanabiliyor olması, iletişim becerilerinin gelişmiş, analitik düşünebiliyor ve iş sorumluluğuna sahip olması gerekiyor. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıl olacak şekilde tecil ettirmiş olması da istenenler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk İngilizce Bilen Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvuruları

İş ilanları dahilinde Yapı Kredi Bankası’nın bu personel alımı için iş başvurusu yapan adaylar arasında yapılacak olan değerlendirme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller bireysel ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı bankacılık ürünlerinin yönetiminden sorumlu olmak, gerekli tanıtım ve reklam çalışmaları ile pazarlama faaliyetlerinin sürdürülmesini sağlamak gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi iş başvuruları Banka tarafından 15 Mart 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bireysel-ihtiyac-kredileri-urun-uzmani-2228777

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın