Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Kredi Ürün Uzmanı Yeni Personeller Aradığını Bildirdi!

Yapı Kredi Bankası Kredi Ürün Uzmanı Yeni Personeller Aradığını Bildirdi!

Yapı Kredi Bankası tarafından banka personel alımları ile ilgili bir duyuru yapıldı.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası tarafından banka personel alımları ile ilgili bir duyuru yapıldı.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu, işe alımı sağlanacak olan kişilerin Bireysel İhtiyaç Kredileri Ürün Uzmanı olarak görev yapacakları, banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi nitelik ve özellikleri taşıması gerektiği, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylar paylaşıldı. Buna göre kariyer planları içinde bir bankada yükselmek olan kişilerin 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin İşletme, İktisat ya da Mühendislik bölümlerinden birinden mezun olması, tercihen daha önce bankacılık, finans, Telekom, teknoloji sektörlerinden birinde çalışmış ve en az 2 yıl deneyim kazanmış olması,  ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, MS Office uygulamalarına hakim ve kullanabiliyor olması, iletişim becerilerinin gelişmiş, analitik düşünebiliyor ve iş sorumluluğuna sahip olması gerekiyor. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıl olacak şekilde tecil ettirmiş olması da istenenler arasında yer alıyor.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İş Başvuruları

İş ilanları dahilinde Yapı Kredi Bankası’nın bu personel alımı için iş başvurusu yapan adaylar arasında yapılacak olan değerlendirme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller bireysel ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı bankacılık ürünlerinin yönetiminden sorumlu olmak, gerekli tanıtım ve reklam çalışmaları ile pazarlama faaliyetlerinin sürdürülmesini sağlamak gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi iş başvuruları Banka tarafından 15 Mart 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bireysel-ihtiyac-kredileri-urun-uzmani-2228777

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.