Yapı Kredi Bankası KFS Muhasebe Uzmanı Arıyor!

0
Yapı Kredi Bankası KFS Muhasebe Uzmanı Arıyor!

Büyüyen ve gelişen Türkiye’de artan nüfusla beraber azalan iş olanakları, çalışma hayatını zora sokmaktadır. Üniversiteyi bitirip evde ufak bir iş için bile umut bağlayan mezunlar için ve iş arayıp da bir türlü bulamayanlar için müjde! Yapı kredi Bankası banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

Yapı Kredi Bankası KFS Muhasebe Uzmanları arıyor!

Yapı kredi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde İnsan Kaynakları Organizasyon ve Yönetişim ekibine dahil olmak üzere KFS Muhasebe Uzmanı pozisyonunda istihdam sağlayacağını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikleri de bildirdi. İşe alınacak olan yeni personellerin üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olması, şirket muhasebesi ve vergi konularında tecrübeli olması ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmesi gerekmektedir.

Koç Finansal Hizmetler bünyesinde bulunan bankanın değerlendirmeye alınacak adaylar için iş tanımı; şirketin ve şirkete bağlı iştiraklerin muhasebe işlemlerini yapmak, mali olmayan ağlar için tahakkuk eden vergi resim, fon, harç gibi yükümlülüklerin ödenmesini sağlamak, tutulması gereken muhasebe defterlerinin korunması ve açılış / kapanış kayıtlarının yapılmasıdır. Uyum ve iç kontrol ekibinde görevlendirilecek olan çalışanların analitik düşünme, problem çözme ve raporlama becerileri gelişmiş olmaları gerekir.

Birlikten güç doğar ilkesiyle yola çıkan banka adayların diğer çalışanlarıyla ve ekip çalışmasıyla uyum sağlaması gerektiğini de ilanda belirtmiştir. Başvuracak adayların ikamesi İstanbul’da olmalıdır. En son başvuru tarihi 19 Temmuz 2019’dur. İşle ilgili daha fazla detay almak için banka ilanını inceleyebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kfs-muhasebe-uzmani-2314662
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın