Garanti’den KOBİ Destek Paketi

0

Her gün yeni bir fırsatı ayağımıza kadar getiren Garanti Bankası bu sefer Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler için bir destek paketi sunuyor. Garanti Bankası yönetiminde iki güçlü kurumu barındırmaktadır. Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A ile eşit ortalık ilkesiyle hareket edip Avrupa’nın en iyi bankası olmayı hedeflemektedir. 2014 yılı başıyla Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı %50’lere kadar ulaşmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli iştiraklerde bulunarak istikrarla büyüme yolundadır.

Garanti KOBİ Destek Paketi ile kendiyle beraber KOBİ’leri de kalkındırma yoluna giden Garanti Bankası, özel paketlerle müşterisinin karşısına çıkmaktadır. Birden fazla farklı sektöre destek verecek olan bu pakette; esnaf paketi, kadın girişimci paketi, tarım sektörüne destek paketi, turizm destek paketi, mobilya destek paketi gibi destek paketleri yer almaktadır.

Garanti KOBİ Destek Paketi

Garanti KOBİ Destek Paketi, esnaf paketi ile kendi işinin patronu olan esnaflarımıza indirimli faizle kredi imkanı sunarak finansman ve nakit ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. 24 aya kadar varan vade seçenekleriyle ödeme kolaylığı sağlayarak esnafları kalkındırıyor. Bankanın çeşitli ürünlerini (çek karnesi, şirket kredi kartı, POS vb.) kullanıyorsanız faiz indirimlerinden de ayrıca yararlanabiliyorsunuz. Kullanılan her ürün için bir faiz indirimi alarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi

Kadın Girişimci Destek Paketi, ile kendi işlerini kurmak isteyen bayanlarımıza hep destek tam destek diyen Garanti Bankası, onlardan desteğini esirgemiyor. Türkiye ekonomisinin büyümesinde gün ve gün artan payları ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Garanti Bankası fırsatları kadın girişimciler için de sunulmuş durumda. En yakın Garanti Şubesi’ne uğrayarak Kadın Girişimci Destek Paketi’nden yararlanabilirler.  60 aya varan vade süresiyle özel faiz oranları uygulayan Garanti Bankası, firmanızın her türlü ihtiyacına karşılık vermektedir.

  • Garanti Bankası Tarım Sektörüne Destek Paketi

Tarım Sektörüne Destek Paketi, Türkiye’nin en büyük geçim kaynaklarından biri olan tarım sektörüne verdiği destekle tarımda sanayileşme ve modern tarımı teşvik amacıyla ortaya çıkmış bir pakettir. Üretim sonrası ve öncesi dönemlerde tarımsal işletmelere sağlanan destekler ile onları kalkındırmak amaçlanmıştır. 12 aydan 60 aya kadar varan vadelerle hasat sonrası geri ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Garanti Turizm Destek Paketi

Turizm Destek Paketi, Türkiye’nin döner sermayesinin en büyük kaynaklarından birini oluşturan Turizm sektörüne destek vererek turizm sektörünün büyümesinde önemli bir yer oynamaktadır. 60 aya kadar uzayan vadelerle geri ödemeler nakit akışının olduğu 6 aylık dönemlerce sağlanabilmektedir. İşyeri kredileri, KOBİ İhtiyaç Kredileri, Ticari Araç Kredileri, Teminat Mektupları bunlar Turizm Destek Paketi’nin sağladığı avantaj ve paketlerden birkaç tanesini oluşturmaktadır. İşyeri yenileme ve teknoloji geliştirme gibi işlemlerde kullanabileceğiniz kediler sizi bekliyor. Artık sizler için Garanti KOBİ Destek Paketi’nde yepyeni destek paketleri var!

  • Garanti Mobilya Destek Paketi

Garanti Bankası, Mobilya Destek Paketi ile marangozları ve zanaatkarları da yalnız bırakmıyor! Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara finansal destek sağlayarak nakit sıkıntılarını çözüme kavuşturmaktadır. 60 aya varan vadelerle mobilya sektörünü de Garanti Bank’a davet ediyoruz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın