Ana SayfaKOBİYapı Kredi KOBİ’lere Özel Paketler

Yapı Kredi KOBİ’lere Özel Paketler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yola küçük bir ekip ile başlayıp artık büyük bir aile olarak devam eden Yapı Kredi, Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankasıdır. Teknoloji alanındaki ilerlemeleri ve gelişmeleri ile de birçok ilki geliştirmiştir. Kendisi gibi yola küçük adımlarla başlayan işletmelere ve bireylere finansal alanlardave sermaye piyasındaki yardımlarıyla bankacılık sektörünün temelini oluşturan bankalardandır.

O küçük esnaflarımız… Her gün ekmek aldığımız Mehmet Amca, uğramadan geçemediğimiz Berber Hüseyin ve köşedeki kahvenin sahibi Nuri Dayı yıllardır emektar dükkanlarında her müşterisini özenle karşılayıp bugünlere kadar ayakta kalmayı başaran KOBİ’ler. Yapı Kredi, her gün gördüğümüz bu küçük esnaflarımız zora girmesinler diye Yapı Kredi KOBİ Özel Paketleri ile onların hala o köşede bize gülümsemelerini sağlıyor.

Kobi Bankacılığı, Çam Paketi bankacılık işlemlerinizi tek bir bankadan yapmanıza olanak sağlayarak size zaman kazandırır, iş hayatınızı kolaylaştırır. Ayrıca ihtiyacınız olan diğer hizmetlerden de avantajlı olarak yararlanmanızı sağlayacak. Çam paketine üye olabilmek için sahip olunması gereken bütün ürünlere sahip olmanız gerekmektedir. Yılda sadece 269 TL karşılığında Çam Paketi’ne sahip olabilirsiniz. 1.000 TL’ye yakın kazanç sağlayarak çocuklara güzel bir hediye ile onların yüzünü güldürebilirsiniz. Paket üyelikleri 1 yıllık her dönemin sonunda otomatik olarak yenilenmektedir. Sahip olunması gereken ürünler; Kurumsal internet bankacılığı üyeliği, Yapı Kredi Banka Kartı, Vadesiz Hesap, Esnek Ticari Hesap, En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı.

269 TL’lik paket, 3 ayda 1 veya aylık taksitlendirme yapılırsa 300 TL’ye çıkmaktadır. En yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak siz de Yapı Kredi KOBi Özel Paketleri fırsatından yararlanmayı unutmayın! 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...