Ana SayfaKOBİYapı Kredi KOBİ’lere Özel Paketler

Yapı Kredi KOBİ’lere Özel Paketler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Yola küçük bir ekip ile başlayıp artık büyük bir aile olarak devam eden Yapı Kredi, Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankasıdır. Teknoloji alanındaki ilerlemeleri ve gelişmeleri ile de birçok ilki geliştirmiştir. Kendisi gibi yola küçük adımlarla başlayan işletmelere ve bireylere finansal alanlardave sermaye piyasındaki yardımlarıyla bankacılık sektörünün temelini oluşturan bankalardandır.

  O küçük esnaflarımız… Her gün ekmek aldığımız Mehmet Amca, uğramadan geçemediğimiz Berber Hüseyin ve köşedeki kahvenin sahibi Nuri Dayı yıllardır emektar dükkanlarında her müşterisini özenle karşılayıp bugünlere kadar ayakta kalmayı başaran KOBİ’ler. Yapı Kredi, her gün gördüğümüz bu küçük esnaflarımız zora girmesinler diye Yapı Kredi KOBİ Özel Paketleri ile onların hala o köşede bize gülümsemelerini sağlıyor.

  Kobi Bankacılığı, Çam Paketi bankacılık işlemlerinizi tek bir bankadan yapmanıza olanak sağlayarak size zaman kazandırır, iş hayatınızı kolaylaştırır. Ayrıca ihtiyacınız olan diğer hizmetlerden de avantajlı olarak yararlanmanızı sağlayacak. Çam paketine üye olabilmek için sahip olunması gereken bütün ürünlere sahip olmanız gerekmektedir. Yılda sadece 269 TL karşılığında Çam Paketi’ne sahip olabilirsiniz. 1.000 TL’ye yakın kazanç sağlayarak çocuklara güzel bir hediye ile onların yüzünü güldürebilirsiniz. Paket üyelikleri 1 yıllık her dönemin sonunda otomatik olarak yenilenmektedir. Sahip olunması gereken ürünler; Kurumsal internet bankacılığı üyeliği, Yapı Kredi Banka Kartı, Vadesiz Hesap, Esnek Ticari Hesap, En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı.

  269 TL’lik paket, 3 ayda 1 veya aylık taksitlendirme yapılırsa 300 TL’ye çıkmaktadır. En yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak siz de Yapı Kredi KOBi Özel Paketleri fırsatından yararlanmayı unutmayın! 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...