Ana Sayfa Banka İş İlanları Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Tüm Detaylar!

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Tüm Detaylar!

Vakıfbank tarafından banka personel alımları çerçevesinde yayınlanan Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı detayları merakla bekleniyordu.

-

Vakıfbank tarafından banka personel alımları çerçevesinde yayınlanan Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı detayları merakla bekleniyordu.

Vakıfbank Yeni Personel Alımları Giriş Sınavı Düzenliyor

Vakıfbank banka iş ilanları ile ilgilenen ve Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı hakkındaki detayları bilmek isteyenler için tüm bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre Vakıfbank banka iş başvurusu yapmak isteyenler yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı banka sınavı ile sınanacaklar. Banka sınavı giriş için başvuru yapmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından men edilmemiş olması, bir kamu kurumunda çalışmıyor olmaları, belirtilen suçlardan ceza almamış olmaları, 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmaları, erkek adayların belirtilen askerlik şartlarını yerine getiriyor olmaları, ruh ve beden sağlıklarının sorunsuz olduğunu sağlık raporu ile belgeleyebilecek olmaları, daha önce Vakıfbank tarafından düzenlenen personel alımı sınavlarından birine katılmış ve sözlü sınavda başarısız olmamaları gerekiyor.

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Ne Zaman?

Vakıfbank iş ilanları ile duyurulan personel alımlarına başvuru yapacak adaylar için yazılı ve sözlü sınav düzenlenecek. Yazılı sınav 28 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 10:00’da ve 14:00’da Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenecek. Sınav iki oturumdan oluşacak ve İstanbul ile Ankara’da yapılacak. Sınava dair tüm detaylar aşağıdaki linkte yer almaktadır. Aynı linkte Vakıfbank’ta kariyer yapmak üzere banka sınavı başvurusu yapacak kişilerin aklındaki sorulara cevap verilmek amacıyla “Sorularınız için” bölümü de yer almaktadır. Adaylar bu bölümden sınava dair tüm sorularına cevap alabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

vakifbank.com.tr/mufettis-yardimciligi-giris-sinavi.aspx?pageID=2688

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,263BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler