Vakıfbank Müfettiş, Kontrolör ve Uzman Yardımcısı Giriş Sınavı Tüm Detaylar!

Vakıfbank tarafından banka personel alımları çerçevesinde yayınlanan Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavı detayları merakla bekleniyordu.

2
Vakıfbank Müfettiş, Kontrolör ve Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Tüm Detaylar!

Vakıfbank tarafından banka personel alımları çerçevesinde yayınlanan Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı giriş sınavı detayları merakla bekleniyordu.

Vakıfbank Yeni Personel Alımları Giriş Sınavı Düzenliyor

Vakıfbank banka iş ilanları ile ilgilenen ve Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı giriş sınavı hakkındaki detayları bilmek isteyenler için tüm bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre Vakıfbank banka iş başvurusu yapmak isteyenler yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı banka sınavı ile sınanacaklar. Banka sınavı giriş için başvuru yapmak isteyen adayların;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
  • Kamu haklarından men edilmemiş olması,
  • Bir kamu kurumunda çalışmıyor olmaları,
  • Belirtilen suçlardan ceza almamış olmaları,
  • 01.01.1992 tarihi ve sonrası doğumlu olmaları,
  • 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmaları,
  • Erkek adayların belirtilen askerlik şartlarını yerine getiriyor olmaları,
  • Ruh ve beden sağlıklarının sorunsuz olduğunu sağlık raporu ile belgeleyebilecek olmaları,
  • Daha önce Vakıfbank tarafından düzenlenen personel alımı sınavlarından birine katılmış ve sözlü sınavda başarısız olmamaları gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Vakıfbank Giriş Sınavı Ne Zaman?

Vakıfbank iş ilanları ile duyurulan personel alımlarına başvuru yapacak adaylar için yazılı ve sözlü sınav düzenlenecek. Yazılı sınav 7 Şubat 2021 Pazar günü yapılacak olan sınavın başvuruları başladı ve 8 Ocak 2021‘e kadar devam edecek. İki oturumdan oluşan sınav; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Erzurum illerinde yapılacaktır. Sınava dair tüm detaylar aşağıdaki linkte yer almaktadır. Aynı linkte Vakıfbank’ta kariyer yapmak üzere banka sınavı başvurusu yapacak kişilerin aklındaki sorulara cevap verilmek amacıyla “Sorularınız için” bölümü de yer almaktadır. Adaylar bu bölümden sınava dair tüm sorularına cevap alabilirler.

Covid-19 salgını kapsamından dolayı sınava girecek olan adayların E-Devlet üzerinden, sınav tarihi itibarıyla geçerli, karekodlu HES kodu belgelerinin çıktısını almaları ve sınava gelirken yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Başvurular 8 Ocak 2021 Cuma gününe kadar kabul edilecek olup sadece https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresi kullanılarak Anadolu Üniversitesi’nin Aday İşlemleri Sistemi’nden sınav başvuru formu doldurularak yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Yayınlanan Banka İş İlanı ile detaylı bilgiye aşağıdaki web adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.vakifbank.com.tr/mufettis-yardimcisi-kontrolor-yardimcisi-ve-uzman-yardimcisi-giris-sinavi.aspx?pageID=3980

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın