Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSahil Güvenlik ve Jandarma Genel Komutanlığı 300 Kişilik Personel Alımı Yapıyor!

Sahil Güvenlik ve Jandarma Genel Komutanlığı 300 Kişilik Personel Alımı Yapıyor!

Kamu iş ilanları şeklinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir duyuru yapıldı.

-

Kamu iş ilanları şeklinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir duyuru yapıldı.

Kamuya 300 Kişilik Askeri Personel Alınacak

2019 yılında Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 300 kişinin sözleşmeli astsubay olarak işe alımının gerçekleştirileceği bildirildi. Kamu iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatinden kaçmayan bu duyuruya göre ön başvurular 25 Şubat 2019 – 13 Mart 2019 tarihleri arasında alınmaya başlandı. Başvurular aşağıdaki linkte belirtilen internet adreslerinden yapılıyor. Yapılan duyuruda sözleşmeli astsubay olarak kamuda görev yapmak isteyen kişilerin hangi şartlara uygunluğunun istendiği de belirtildi. Adayların TC vatandaşı olmaları, belirtilen mezuniyet şartlarına uygunlukları, haklarında yapılacak olan güvenlik araştırmasında herhangi bir sorunla karşılaşılmayacak olması ve başvuru kılavuzlarında belirtilen diğer tüm şartlara uygun olması gerekmektedir. Sözleşmeli astsubay alımları için ön başvurular 25 Şubat 2019 tarihinde başladı, 13 Mart 2019 tarihinde sona erecek ve internet üzerinden gerçekleştirilecek.

Sözleşmeli Astsubay Alımları Başvuruları

Sözleşmeli astsubay olmak ve kamuda askeri personel olarak kariyer yapmak üzere ön başvuru yapan adaylar arasında sınava katılma hakkı kazananların kimler olduğu, sınavın nasıl uygulanacağı,, sınavın tüm detayları, sınav tarihleri gibi bilgiler sahilguvenlik.gov.tr – jandarma.gov.tr – jsga.edu.tr web adreslerinden duyurulacak. Başvuru kılavuzunun dikkatle okunması gerektiği, kılavuzda yer alan bilgiler doğrultusunda doğru başvuru yapılması gerektiği, istenen şekilde gerçekleşmeyen başvuruların değerlendirmeye alınmayacağı duyuruda özellikle belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?65d588dd-b525-4f17-9d1c-4afa779dabe9

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler