yapi-kredi-bankasi-mobil-bankacilik-is-analisti-personel-alimi-yapiyor

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları ile Mobil Bankacılık Uzman İş Analisti aradığını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları

Yapı Kredi bakası tarafından banka iş ilanları çerçevesinde bir duyuru yapıldı. Duyuruda Yapı Kredi Teknoloji – İTÜ Teknokent’te bulunan ve bankacılık sektörüne dair uygulamalar geliştiren Mobil Bankacılık Analiz ekibinde yer almak üzere Uzman İş Analisti pozisyonunda istihdam sağlanacağı belirtildi. Yapı Kredi banka iş başvurusu yapacak olan adayları 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olması, bankacılık ve IT sektöründe kariyer planlarının olması, en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları, proje süreçlerine hakim, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, sorun çözme yeteneklerinin gelişmiş ve analitik düşünce yapısı sahibi olması, iletişim konusunda becerikli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına uyumla yer alabilecek, değişime, yeniliklere, öğrenmeye açık, sonuç odaklı çalışan ve yaratıcı olması gerekiyor. Yapı Kredi bankası iş başvurusu yaparak bu pozisyonda çalışmak isteyen erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerektiği de bildiriliyor.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Yapı Kredi iş ilanları dahilinde bulunan bu duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin başvuruları Banka2nın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından 27 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Yapı Kredi en az 2 yıl deneyimli adayların başvuru yapmasını istiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın