Ana SayfaDiğer İş İlanlarıBozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başlıyor!

Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başlıyor!

Yozgat Bozok Üniversitesi kamu iş ilanları ile bildirdiği personel alımlarının detaylarını paylaştı.

-

Yozgat Bozok Üniversitesi kamu iş ilanları ile bildirdiği personel alımlarının detaylarını paylaştı.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımları Başlıyor

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 40 kişinin istihdam edileceği bildirildi. Duyuruda ihtiyaç duyulan personellerin hemşire, ebe, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli olarak işe alınacakları, bu pozisyon için başvuru yapacak olan kişilerin duyuruda belirtilen mezuniyetlere sahip olmasının gerektiği, hemşirelerde 2 yıl deneyim şartının arandığı belirtildi. Üniversitede sözleşmeli kamu personeli olarak iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvuruları 1 Mart 2019 tarihinde alınmaya başlayacak ve 15 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek. Başvurular Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na bizzat yapılacak. Yazının devamından başvuru sahiplerinde aranan şartlara ulaşabilirsiniz.

Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Alımları

Kariyer planlarına kamuda çalışarak devam etmek isteyen adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen şartlara uygun olması, 2018 KPSS’ye girmiş ve istene puan türünden puana sahip olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olması, başvuru yapılacak olan pozisyonun özel şartlarını yerine getiriyor olması gerekiyor. başvuru yapacak olanların öncelikle bozok.edu.tr adresinden başvuru formu temin etmeler, form ve duyuruda belirtilen diğer belgelerle birlikte başvurularını gerçekleştirmeleri gerektiği de Yozgat Bozok Üniversitesi tarafından belirtilen detaylar arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?e4f01fa5-0e30-4cef-924c-7e8b2614e2fc&kk=603

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler