Ana SayfaDiğer İş İlanlarıYüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personel Alımları!

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personel Alımları!

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli personel alımlarından bahsedildi.

-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli personel alımlarından bahsedildi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kamu Personelleri Arıyor

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli olarak görev vermek üzere kamu personelleri aradığını duyurdu. Yapılan duyuruda yeni personellerin Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar kapsamında gerçekleştirileceği bildiriliyor. Sözleşmeli kamu personelleri hemşire, ebe, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli olarak işe alınacaklar. Adayların öncelikle duyuruda belirtilen mezuniyet şartlarını ve özel şartları yerine getirmesi gerekiyor. Kamu iş ilanları başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan şartlara uygunluğu da isteniyor. Duyuru Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvuru sahipleri Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na bizzat başvuru yapacaklardır. Her 1 kişi tek bir pozisyona başvuru yapabiliyor. 26 Şubat 2019 tarihine başlayan sözleşmeli kamu personeli alımları 12 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvuruları

Kamu sözleşmeli personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların 2018 yılında düzenlenen KPSS’ye girmiş olmaları şartı aranıyor. Ayrıca haklarında yapılacak olan arşiv güvenlik soruşturmasında bir sorunla karşılaşılmayacak olması da istenen şartlardan biri olarak dikkat çekiyor. Kariyer planına kamuda personel olarak devam etmek isteyen adaylar bu duyuruya 12 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olması de isteniyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?233839c0-0345-45ca-8d9b-42cd361b4b16&kk=535

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler