Ana Sayfa Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Bankası Avukat Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Avukat Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun avukatlık olduğunu duyurdu.

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun avukatlık olduğunu duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Banka Personel Alımları

Türkiye Finans tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde Sözleşmeli Hukuk Büroları Yönetim Avukatı pozisyonu için başvuru yapılabileceği bildirildi. Yapılan banka iş başvurusu duyurusunda adaylarda aranan özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu da bildirildi. Buna göre Türkiye Finans’ta çalışmak üzere başvuru yapacak kişilerin üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun olması, avukatlık mesleğinde en az 3 yıl çalışmış ve deneyimli olması, bir bankada hukuki takipteki dosyalarla ilgili birimlerde çalışmış olması, kurumsal firmaların icra takibi ile ilgili deneyimli olması, tercihen İngilizce biliyor olması, sürücü belgesine sahip olması ve seyahat etmek için bir engelinin olmaması, MS Office uygulamalarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olması gerekiyor. Banka iş ilanları ile ilgilenen kişiler yapılacak olan değerlendirmelerden sonra Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde çalışmak üzere işe alınacak olup, hukuki takipteki dosyalar ile ilgili görev alacaklardır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesine katılım kariyer planlarına bir bankada devam etmek isteyen kişilerin başvuruları ilgili departman tarafından 31 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Yeni personeller Türkiye Finans’ın sözleşmeli hukuk bürolarına aktarılan bireysel ve kurumsal müşterilerine ait dosyalarının kontrolünü ve denetimini yapmak, gerekirse borçlular ile görüşme yaparak alternatif çözümler üretmek, dosyaların durumunu üst yönetime raporlamak gibi görevler alacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-sozlesmeli-hukuk-burolari-yonetimi-avukati-2236343

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler