Garanti Bankası Yatırım Fonları

Garanti Bankası Yatırım Fonları’ndan ilki olan Smart Fonlar, yurtiçi ve yurtdışındaki fırsatları sizin için takip eder. Detaylar Bankaciyim.net'te!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, bankacık alanı sektörünün başını çeken bankaların ikinci özel bankası konumda yer almaktadır. 1946 yılında faaliyet göstermeye başlayan Garanti Bankası yurt içinde 984, Lümsemburg ve Malta’da birer tane, Kıbrıs’ta 6 tane olmak üzere birçok şubede hizmet vermektedir. 12,6 milyondan fazla müşterisi olan Garanti Bankası müşterilerin ve toplumun ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyerek insanlara ve teknolojiye de yatırım yapmaktadır. Sürdürülebilir enerji konusunda destek vererek de toplumsal bilinci geliştirmiştir. Yaptığı yatırımlarla birçok projeyi kalkındıran Garanti Bankası Yatırım Fonlarıyla öne çıkmaya başlamıştır.

Garanti Bankası Yatırım Fonları

Garanti Bankası Yatırım Fonları; repo, sermaye piyasası ve hisse senedi araçlarıyla müşterisine fon desteği sağlamak Garanti Bankası’nın amaçlarından bir tanesidir. Bu yatırım fonları arasında SMART Fonlar, Katılım Fonları, Para Piyasası ve Kısa Vadeli Fonlar, Osmanlı Altın Fonu, Garanti’de Yatırım Fonu bunları oluşturmaktadır. Garanti Bankası Yatırım Fonları’ndan ilki olan Smart Fonlar, yurtiçi ve yurtdışındaki fırsatları sizin için takip eder.  Orta ve uzun vadeli yatırımlarda yüksek getiri getirmeyi hedefler. Sadece Türk hisse senedi ve tahvillerine değil yurtdışındaki çeşitli ülkelerdeki varlıklara yatırım yapılabilmektedir. Garanti Bankası Yatırım Fonları’nın ikincisi, Katılım Fonu’dur. Katılım fonları, faiz kazancı sağlamayan para ve sermaye araçlarıyla sağlanan fonlardır. Kira sertifikaları, katılma hesapları, altın ve kıymetli madenler vb. gibi araçlarla oluşturulan yatırım fonlarından bir tanesidir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası Yatırım Fonları’nın diğer yatırım fonları ise Osmanlı Altın Fonu ve Garanti’de Yatırım Fonu’dur. Osmanlı yatırım fonları birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyen müşterilere sunulmuş bir yatırım kanalıdır.  Garanti’deki yatırım fonları, fon yöneticileriniz tarafından etkin bir şekilde yönetilerek olası riskleri azaltarak yüksek getiriyi hedefler. Üstelik yatırım fonları için ekstra hesap açma gereği duymuyorsunuz. Bu dört yatırım fonunun yanında Özel Sektör Borçlanma Fonları, Borçlanma Araçları Fonları, Fon Sepeti Fonları, Hisse Senedi Yoğun Fonlar ve Emtia Fonları da yer almaktadır. Özel sektör borçlanma fonları, fon portföyünün en az %80’inin devamlı olarak özel sektör borçlanma araçlarına yatırılmasıdır. Borçlanma araçları fonları, kendinize en uygun aracı seçerek yatırımları Garanti Bankası fon yöneticilerinin değerlendirmesi ile yatırıma gidilmesidir.  Son olarak Emtia fonları ise dünya piyasasındaki altın fiyatlarını, gelişmelerini fon yatırımcısına bildirerek altına paralel getiri elde etmeyi amaçlamaktadır. Yatırım fonlarınızın performansını İnternet şube üzerinden takip edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...