Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSabancı Holding İş Başvurusu

Sabancı Holding İş Başvurusu

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizin en büyük şirket ağına sahip holdinglerinden biri olan Sabancı Holding her dönem olduğu gibi şirket bünyesine yeni personel alımlarına 2016 yılı içinde devam etmekte. Sabancı Holding 2016 personel alımları, Sabancı Holding 2016 iş ilanları ve Sabancı Holding 2016 iş başvuruları detayları

Kuruluşu 1968 yılına dayanan ve ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Sabancı Holding, grubuna bağlı bir çok alt şirketleri ile bugün Türkiye’ye farklı alanlarda istihdam imkanları sunmaktadır.

Bankacılık, Sigortacılık, Finans, Turizm, Gıda, Dış Ticaret, Beyaz Eşya, Otomotiv gibi en büyük sektörlerde hizmetleri bulunan Sabancı Holding personel alımlarını sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde kaliteli personel yetiştirmeyi herzaman kendisine hedef olarak belirleyen kuruluş sektörler arasında kariyer yolculuğu yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

Köklü geçmişe sahip bu kurum bünyesinde kendinize yer bularak, geleceğiniz için parlak bir zemin hazırlayabilir ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Sabancı Holding bünyesinde yer alan şirketler içerisinde gerçekleştirilen personel alımları 2016 içinde yayınlanmaya devam etmektedir. Gerekli kriterleri sağlayan adaylar için yapılan mülakat süreçleri neticesinde adayların başvurdukları pozisyonlarda başlamalarına olanak tanınmaktadır.

 

Ülke ekonomisine büyük katkıları bulunan Sabancı Holding tarafından yayınlanan iş ilanları kurumun web sayfasında yer almaktadır. Adaylar buradan oluşturacakları özgeçmişleri ile birlikte uygun olan sektörde, uygun gördükleri şirket ve pozisyonlara başvurabilemektedir.

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.