Sabancı Holding İş Başvurusu

0

Ülkemizin en büyük şirket ağına sahip holdinglerinden biri olan Sabancı Holding her dönem olduğu gibi şirket bünyesine yeni personel alımlarına 2016 yılı içinde devam etmekte. Sabancı Holding 2016 personel alımları, Sabancı Holding 2016 iş ilanları ve Sabancı Holding 2016 iş başvuruları detayları

Kuruluşu 1968 yılına dayanan ve ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Sabancı Holding, grubuna bağlı bir çok alt şirketleri ile bugün Türkiye’ye farklı alanlarda istihdam imkanları sunmaktadır.

Bankacılık, Sigortacılık, Finans, Turizm, Gıda, Dış Ticaret, Beyaz Eşya, Otomotiv gibi en büyük sektörlerde hizmetleri bulunan Sabancı Holding personel alımlarını sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde kaliteli personel yetiştirmeyi herzaman kendisine hedef olarak belirleyen kuruluş sektörler arasında kariyer yolculuğu yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

Köklü geçmişe sahip bu kurum bünyesinde kendinize yer bularak, geleceğiniz için parlak bir zemin hazırlayabilir ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Sabancı Holding bünyesinde yer alan şirketler içerisinde gerçekleştirilen personel alımları 2016 içinde yayınlanmaya devam etmektedir. Gerekli kriterleri sağlayan adaylar için yapılan mülakat süreçleri neticesinde adayların başvurdukları pozisyonlarda başlamalarına olanak tanınmaktadır.

 

Ülke ekonomisine büyük katkıları bulunan Sabancı Holding tarafından yayınlanan iş ilanları kurumun web sayfasında yer almaktadır. Adaylar buradan oluşturacakları özgeçmişleri ile birlikte uygun olan sektörde, uygun gördükleri şirket ve pozisyonlara başvurabilemektedir.

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın