Ana Sayfa Sigorta Alternatif Kasko Sigortası Nedir? Ne Değildir?

Alternatif Kasko Sigortası Nedir? Ne Değildir?

Alternatif Kasko Sigortası ve avantajlarının neler olduğuna, Kazada %100 Kusursuz Olmanız Halinde Muafiyet Uygulanıp uygulanmayacağına, Alternatif Kasko Sigortası ile Evinizi de Güvence Altına Alıp Alamayacağınızın ayrıntılarına Bankaciyim.net’ten öğrenebilirsiniz!

-

Alternatif Kasko Sigortası ile çarpma, çarpılma, devrilme ya da benzeri bir kaza sonucu oluşabilecek hasarları, kurallara uygun olmadan başka bir aracı çekerken veya yetkili olmayan kişiler tarafından çekilen aracınıza gelen zararları, yanma (sigara ve benzeri maddelerin teması ile meydana gelen yangın dışındaki zararlar dahil) ve çalınma sonucu oluşabilecek zararları poliçede belirlemiş olduğunuz muafiyet tutarının üstünde kalan kısım için güvence altına alabilirsiniz. Bütçenize uygun bu kasko sigortası ile size sunulan alternatif muafiyet tutarlarından herhangi birini seçerek %20 ile %70 oranında prim avantajı elde edebilirsiniz. Ayrıca Alternatif Kasko Sigortası ile bir yıllık sigorta süresi boyunca aracınızın değerinde meydana gelebilecek artışları enflasyona karşı koruyabilirsiniz.

Kazada %100 Kusursuz Olmanız Halinde Muafiyet Uygulanır Mı?

Oluşan kazada karşı tarafın %100 kusurlu olması halinde ödenecek hasar tutarından muafiyet indirimi yapılmaz ve hasarınızı tam olarak alabilirsiniz. Hasar anında “eskime payı” hasar tutarından düşülür mü? 0-3 yaş arası özel otomobillerinizde hasar anında hasar tutarında eskime payı düşülmez, hasarınızı tam olarak alabilirsiniz.

Alternatif Kasko Sigortasının Diğer Avantajları Nelerdir?

Anlaşmalı Servis Uygulaması Yetkili servisler arasında özenle oluşturulan servis ağı, size anında hizmet olanağı sağlar. Kaza sonrası yetkili servislerimizde tamir edilen aracınızı hiçbir ücret ödemeden teslim alabilirsiniz. Ferdi Kaza Koltuk Sigortası Kendinizi ve aracınızda seyahat eden yolcuları meydana gelebilecek kazalarda; yaşam kaybı, sürekli sakatlık hali ve eğer isterseniz tedavi giderleri için poliçe limitleri dahilinde güvence altına alabilirsiniz.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Aracınızla diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında; Trafik sigortasının teminat limitlerinin üzerinde kalan kısmı poliçede yazılı limitler çerçevesinde güvence altına alabilirsiniz. Hukuksal Koruma Sigortası Meydana gelebilecek bir trafik kazasında taraf olduğunuz hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında;

  • Vekalet ücreti,
  • Dava masrafları,
  • Danışmanlık ücreti,
  • Hakem ücreti,
  • Teminat akçesi,
  • İcra masrafı,
  • Temyiz,
  • Karar düzeltme,
  • İhtarname çekimi,
  • Dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansından doğacak maddi zararlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Alternatif Kasko Sigortası ile Evinizi de Güvence Altına Alabilir Misiniz?

Dilerseniz Alternatif Kasko Sigortası ile evinizi ve içindeki eşyaları da oluşabilecek rizikolara karşı güvence altına alabilirsiniz. Hem aracınızı hem evinizi tek bir poliçe ile sigortalayarak kazançlı çıkarsınız.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,263BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler