Burgan Bank Kredi Yapılandırma Yöneticisi Personeller Arıyor!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi arandığı bildirildi.

0
burgan-bank-kredi-yapilandirma-yoneticisi-personeller-ariyor

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi arandığı bildirildi.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi olduğunu, bu pozisyona için banka iş başvurusu yapacak olan adayların yerine getirmesi gereken şartları, alacakları görevleri ve son başvuru tarihini bildirdi. Buna göre Burgan Bank iş başvurusu yaparak bankacılık sektöründe kariyer planlarına devam etmek isteyen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat ve ilgili diğer bölümlerinden mezun olması, daha önce en az 5 yıl olmak üzere bankaların Kredi Tahsis İzleme ve Yapılandırma departmanlarında çalışmış olmaları, ticari kredi tahsisi ve mali analiz konularında ileri seviyede bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Burgan Bank duyurusunda ayrıca adayların analitik düşünce yapısına sahip, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, araştırma yapabilen, sorun çözme becerisine sahip, yoğun iş temposunda detaylara özen göstererek planlı bir şekilde çalışacak, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı, ileri seviyede İngilizce bilen kişiler olmasını da istiyor.

Burgan Bank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen erkek adaylarda aranan öncelikli şart askerlik görevlerini tamamlamış olmaları şeklinde belirtiliyor. Burgan Bank bünyesinde çalışmak üzere iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları Banka’nın işe alımlar ile ilgili birimi tarafından 21 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-kredi-izleme-ve-yapilandirma-yoneticisi-2248848

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın