Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Kredi Yapılandırma Yöneticisi Personeller Arıyor!

Burgan Bank Kredi Yapılandırma Yöneticisi Personeller Arıyor!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi arandığı bildirildi.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi arandığı bildirildi.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları

Burgan Bank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Kredi İzleme ve Yapılandırma Yöneticisi olduğunu, bu pozisyona için banka iş başvurusu yapacak olan adayların yerine getirmesi gereken şartları, alacakları görevleri ve son başvuru tarihini bildirdi. Buna göre Burgan Bank iş başvurusu yaparak bankacılık sektöründe kariyer planlarına devam etmek isteyen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat ve ilgili diğer bölümlerinden mezun olması, daha önce en az 5 yıl olmak üzere bankaların Kredi Tahsis İzleme ve Yapılandırma departmanlarında çalışmış olmaları, ticari kredi tahsisi ve mali analiz konularında ileri seviyede bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Burgan Bank duyurusunda ayrıca adayların analitik düşünce yapısına sahip, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, araştırma yapabilen, sorun çözme becerisine sahip, yoğun iş temposunda detaylara özen göstererek planlı bir şekilde çalışacak, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı, ileri seviyede İngilizce bilen kişiler olmasını da istiyor.

Burgan Bank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen erkek adaylarda aranan öncelikli şart askerlik görevlerini tamamlamış olmaları şeklinde belirtiliyor. Burgan Bank bünyesinde çalışmak üzere iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları Banka’nın işe alımlar ile ilgili birimi tarafından 21 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-kredi-izleme-ve-yapilandirma-yoneticisi-2248848

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.