Yapı Kredi Bankası Satış Destek Stajyeri Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Satış Destek Stajyeri Personel Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
yapi-kredi-bankasi-satis-destek-stajyeri-personel-alimi-yapiyor

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı işe alım duyurusuyla dikkat çekti.

Yapı Kredi Bankası Stajyer Personel Alımları Yapıyor

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Tarım Bankacılığı Satış Destek Stajyeri personellere ihtiyaç olduğu duyuruldu. Banka’nın duyurusunda banka öğrenci personel alımları için adaylarda aranan şartların neler olduğu, işe alınmaları halinde hangi birimde hangi görevleri alacakları, banka iş başvurusu yaparak stajyer olarak işe başlamak isteyen kişilerin en son hangi tarihe kadar başvuru yapabilecekleri gibi bilgiler de yer aldı. Buna göre bankacılık alanında kariyer hedefleyen öğrencilerin;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin son sınıfında okuyor olmaları,
  • Stajyer öğrencilerin haftada en az 2.5 saat, en çok 5 saat çalışabilecek olmaları,
  • MS Office uygulamalarına hakim olmaları,
  • İletişim kabiliyetlerinin, yüksek iş takiplerinin, gelişime ve yeniliklere açık olmaları gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Deneyimli-Deneyimsiz)

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Satış Personeli İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan ve üniversite öğrencilerinin dikkatinden kaçmayan bu duyuruya başvuru yapan adaylar Tarım Bankacılığı departmanında çalışacak olup, belirlenen stratejiler kapsamında satış gerçekleştirmek, tarım bankacılığı alanındaki yeni gelişmeleri takip etmek, kampanyalarda Yapı Kredi Bankası şubelerine destek vermek, diğer departmanlarla koordinasyon içinde çalışmak gibi görevler alacaklar Yapı Kredi Bankası stajyer personel iş başvuruları 23 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-tarim-bankaciligi-satis-destek-stajyeri-2452148

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın