Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı Arıyor!

ING Bank Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı Arıyor!

ING Bank tarafından banka iş ilanları ile yapılan bilgilendirmede Üst Düzey Yönetici Asistanı arandığı duyuruldu.

-

ING Bank tarafından banka iş ilanları ile yapılan bilgilendirmede Üst Düzey Yönetici Asistanı arandığı duyuruldu.

ING Bank Dönemsel Çalışacak Personeller Arıyor

ING Bank banka personel alımları ile dönemsel olarak görev yapacak Üst Düzey Yönetici Asistanı ihtiyacı olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yaparak işe alınacak olan yeni personeller ING Bank Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcısı’na bağlı olarak çalışacak. 1 yıl süreyle görev yapacak olan yeni Üst Düzey Yönetici Asistanı’nda aranan özelikler ve nitelikler de belirtildi. Buna göre üniversitelerde 4 yıllık lisans eğitimi almış, daha önce en az 2 yıl yönetici asistanı olarak görev yapmış ve deneyimli, yazılı ve sözlü olarak ileri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim kişiler ING Bank’a iş başvurusu yaparak kariyer planlarına bankacılık sektöründe devam edebiliyorlar. ING Bank iş ilanları duyurusunda başvuru sahiplerinin işe alındıktan sonra hangi görevlerde bulunacağını da detaylı olarak bildirdi.

ING Bank Üst Düzey Yönetici Asistanının Görevleri Nelerdir?

Banka iş ilanları kapsamında olan ING Bank’ın bu personel alımlarına başvuru yapan ve işe alımı sağlanan yeni personeller üst yönetim ile yakın temasta çalışacaklar. Adayların zaman yönetiminde başarılı, organizasyon ve planlamada becerikli, sorun çözme yeteneği olan, toplantı ve görüşmeleri organize edebilecek, ulaşım, konaklama ve seyahat organizasyonları yapabilecek, rapor ve sunum hazırlayabilecek kişiler olması gerekiyor. ING Bank ilgili pozisyon için iş başvurularını 2 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-ust-duzey-yonetici-asistani-donemsel-2254848

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler