Sigorta İş İlanlari Allianz Sigorta Acente Satış Uzmanları Aradığını Bildirdi!

Allianz Sigorta Acente Satış Uzmanları Aradığını Bildirdi!

Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Acente Satış Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

Son Güncelleme:

Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Acente Satış Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

Allianz Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Dünya genelinde 70 farklı ülkede 148 bin çalışanıyla hizmet veren Allianz Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları duyurusuyla Acente Satış Uzmanı ihtiyacını bildirdi. Batı İstanbul – Trakya bölgesinde görev yapacak olan sigorta iş başvurusu yapacak yeni personellerin en az üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olması, MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabiliyor olması, sigortacılık alanında daha önce en az 1 yıl süreyle çalışmış olması, aktif olarak araç kullanabiliyor ve seyahat engelinin olmaması, tercihen SEGEM ve BES sertifikaları sahibi olması, iş ahlakı yüksek, iletişim yönü güçlü olması, ikna konusunda başarı olduğuna inanması, empati yeteneğinin gelişmiş olması gerekiyor. Allianz Sigorta, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmasını istiyor.

Allianz Sigorta Acente Satış Uzmanlarının Görevleri

Allianz Sigorta iş ilanları ile ilgilenen ve Acente Satış Uzmanı olarak işe alınacak olan yeni personeller yeni acente kurulumu yapmak, mevcut acenteleri yönetmek, acentelerle ilgili satış – pazarlama stratejilerini belirlemek, üretim ve karlılık gibi durumları takip etmek, düzenli olarak acente ziyaretleri gerçekleştirmek, kampanyaları takip etmek, acentelerin Allianz Sigorta’nın kuralları çerçevesinde çalışmasını sağlamak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Allianz Sigorta iş başvuruları şirket tarafından 20 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-acente-satis-uzmani-bati-istanbul-trakya-bolge-2248136

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler