Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Süreç Yönetimi Uzmanları Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası Süreç Yönetimi Uzmanları Arıyor!

Aktif Yatırım Bankası banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda açık pozisyon hakkında bilgiler verdi.

-

Aktif Yatırım Bankası banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda açık pozisyon hakkında bilgiler verdi.

Aktif Yatırım Bankası Üniversite Mezunu Yeni Personeller Arıyor

Aktif Yatırım Bankası Süreç Yönetim Uzmanı pozisyonunda görev vermek üzere yeni personellere ihtiyaç duyduğunu banka personel alımları duyurusuyla bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda adayların hangi özellik ve niteliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Buna göre banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik, İstatistik ya da Matematik bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Bankacılık alanında kariyer planına devam etmek isteyen adayların ayrıca en az 3 yıl deneyimli olması, MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabiliyor olması, sorumluluk bilinci yüksek, analitik düşünebilen, sorun çözme yeteneği gelişmiş, dikkatli, sonuç odaklı ve iş takibinde başarılı olması da isteniyor. Ekip çalışmasına uyumlu olması istenen adayların diksiyonlarının düzgün, iletişim yönlerinin gelişmiş olması gerekirken, erkek adaylarda aranan şart da askerlik hizmetlerini yapmış veya en az 2 yıl erteletmiş olmaları şeklinde belirtiliyor.

Aktif Yatırım Bankası Süreç Yönetim Uzmanlarının Görevleri Nelerdir?

Aktif Yatırım Bankası iş ilanları arasında olan duyuruya iş başvurusu yapan ve değerlendirmeler sonucunda işe alınan yeni personeller iş analizi ve tasarımlarının yapılması, süreçlerin devamlılığının sağlanarak gelişim süreçlerinin güncellenmesi, iyileştirme faaliyetlerinde bulunulması, verimlilik ve iş gücü analizlerinin yapılması, aylık operasyon performanslarının çıkartılması gibi görevler alacaklar. Aktif Yatırım iş başvuruları 11 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-surec-yonetimi-uzmani-2225135

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,395BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler