Ana SayfaSigorta İş İlanlariVakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı Alımları Yapıyor!

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı Alımları Yapıyor!

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı alımı yapacağını sigorta iş ilanları kapsamında duyurdu.Vakıf Emeklilik

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı alımı yapacağını sigorta iş ilanları kapsamında duyurdu.

Vakıf Emeklilik Bireysel Danışmanları İstihdam Edecek

Vakıf Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda bireysel danışmanlara ihtiyaç olduğunu bildirdi. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmayı düşünen adayların hangi şartlara uygunluğunun gerektiği de belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin Bireysel Emeklilik Aracılık lisansı sahibi olması ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Bu alanda kariyer yapmak isteyen adayların ayrıca iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, işinde sonuca odaklı çalışabilecek, iş disiplini ve yetkinlikleriyle Vakıf Emeklilik’e artılar katabilecek kişiler olması da isteniyor. Erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerektiği de belirtiliyor. Satış alanında yükselmek isteyenlerin işe alınacağı bu pozisyona için başvuracakların hangi görevleri üstlenecekleri yazının devamından öğrenilebilir.

Bireysel Emeklilik Danışmanlarının Görevleri Neler Olacak?

Vakıfbank iştiraklerinden olan Vakıf Emeklilik iş ilanları ile ilgilenen ve başvurusu olumlu değerlendirilerek işe alınan bireysel emeklilik danışmanları yeni müşterilere ulaşarak kendisine verilen hedefler kapsamında Vakıf Emeklilik’in hayat sigortası, bireysel emeklilik sigortası ve ferdi kaza sigortası ürünlerini satışını gerçekleştirmekten sorumlu olacak. Adayların hangi üniversite bölümlerinden mezun olması gerektiği de duyuruda detaylı olarak bildiriliyor. Vakıf Emeklilik iş başvuruları 22 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-2249538

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...