vakif-emeklilik-bireysel-emeklilik-danismani-alimlari-yapiyor

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı alımı yapacağını sigorta iş ilanları kapsamında duyurdu.

Vakıf Emeklilik Bireysel Danışmanları İstihdam Edecek

Vakıf Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda bireysel danışmanlara ihtiyaç olduğunu bildirdi. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmayı düşünen adayların hangi şartlara uygunluğunun gerektiği de belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin Bireysel Emeklilik Aracılık lisansı sahibi olması ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Bu alanda kariyer yapmak isteyen adayların ayrıca iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, işinde sonuca odaklı çalışabilecek, iş disiplini ve yetkinlikleriyle Vakıf Emeklilik’e artılar katabilecek kişiler olması da isteniyor. Erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerektiği de belirtiliyor. Satış alanında yükselmek isteyenlerin işe alınacağı bu pozisyona için başvuracakların hangi görevleri üstlenecekleri yazının devamından öğrenilebilir.

Bireysel Emeklilik Danışmanlarının Görevleri Neler Olacak?

Vakıfbank iştiraklerinden olan Vakıf Emeklilik iş ilanları ile ilgilenen ve başvurusu olumlu değerlendirilerek işe alınan bireysel emeklilik danışmanları yeni müşterilere ulaşarak kendisine verilen hedefler kapsamında Vakıf Emeklilik’in hayat sigortası, bireysel emeklilik sigortası ve ferdi kaza sigortası ürünlerini satışını gerçekleştirmekten sorumlu olacak. Adayların hangi üniversite bölümlerinden mezun olması gerektiği de duyuruda detaylı olarak bildiriliyor. Vakıf Emeklilik iş başvuruları 22 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-2249538

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın