Pegasus Havayolları Çok Sayıda Personel Alacak

Google Haberlere Abone Ol:

Pegasus Havayolları, bir çok farklı bölüm ve departmanda görev almak üzere Türkiye geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

En çok tercih edilen yurtiçi havayolu şirketleri arasında yer alan Pegasus Havayolları, yeni personel alımları yaptığını açıklayarak bir çok farklı birimin de görev almak üzere adaylarla görüşmelere başlıyor. Ülkemizde faaliyetlerine başladığı günden bu yana hedef çizgisinden ayrılmadan ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti amaç edinmiş olan Pegasus Airlines istikrarlı olarak personel alımlarınıda sürdürüyor.

Kurum bünyesin de hem yer hizmetleri hemde hava hizmetleri olmak üzere bir çok alternatif iş fırsatları sağlanmaktadır. Pegasus Havayolları yurtiçinde bir çok noktada hizmet vermektedir bu nedenle kadrolarını yurt geneline yayarak işe yeni başlayacak çalışma arkadaşlarını talep ettikleri farklı bölgelerde görevlendirebilmektedir. Kurumun yer hizmetleri kapsamında havalimanı bilet satış, check-in hizmetleri, Muhasebe departmanları gibi ofis görevlerinde kendinize yer bulabilir ve ayrıca hava hizmetleri kapsamında Kabin görevlisi, kabin memuru, kabin amiri gibi uçuşlarda hizmet vereceğiniz birimlere başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Ücret ve Yan haklar bakımından diğer sektörlerden her surette bir adım önde olan Hava taşımacılığı sektörü ile, geleceğe yönelik planlar yapabiliri, kariyerinizi bu sektör üzerine yönetebilirsiniz.

Bu alanda çalışmak üzere ülkemizin bir çok noktasına hizmet vermekte olan Pegasus Havayolları ile sektörü yakından tanıyabilir, kişisel eğitimler ve mesleki eğitimlerle kendinizi bu alanda olgunlaştırabilirsiniz.

Pegasus Havayolları Personel Alımı ve Diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari?firma=16768&frm=12257

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...