Pegasus Havayolları Çok Sayıda Personel Alacak

Pegasus Havayolları, bir çok farklı bölüm ve departmanda görev almak üzere Türkiye geneli personel alımları yapacağını duyurdu.

En çok tercih edilen yurtiçi havayolu şirketleri arasında yer alan Pegasus Havayolları, yeni personel alımları yaptığını açıklayarak bir çok farklı birimin de görev almak üzere adaylarla görüşmelere başlıyor. Ülkemizde faaliyetlerine başladığı günden bu yana hedef çizgisinden ayrılmadan ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti amaç edinmiş olan Pegasus Airlines istikrarlı olarak personel alımlarınıda sürdürüyor.

Kurum bünyesin de hem yer hizmetleri hemde hava hizmetleri olmak üzere bir çok alternatif iş fırsatları sağlanmaktadır. Pegasus Havayolları yurtiçinde bir çok noktada hizmet vermektedir bu nedenle kadrolarını yurt geneline yayarak işe yeni başlayacak çalışma arkadaşlarını talep ettikleri farklı bölgelerde görevlendirebilmektedir. Kurumun yer hizmetleri kapsamında havalimanı bilet satış, check-in hizmetleri, Muhasebe departmanları gibi ofis görevlerinde kendinize yer bulabilir ve ayrıca hava hizmetleri kapsamında Kabin görevlisi, kabin memuru, kabin amiri gibi uçuşlarda hizmet vereceğiniz birimlere başvurabilirsiniz.

Ücret ve Yan haklar bakımından diğer sektörlerden her surette bir adım önde olan Hava taşımacılığı sektörü ile, geleceğe yönelik planlar yapabiliri, kariyerinizi bu sektör üzerine yönetebilirsiniz.

Bu alanda çalışmak üzere ülkemizin bir çok noktasına hizmet vermekte olan Pegasus Havayolları ile sektörü yakından tanıyabilir, kişisel eğitimler ve mesleki eğitimlerle kendinizi bu alanda olgunlaştırabilirsiniz.

Pegasus Havayolları Personel Alımı ve Diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari?firma=16768&frm=12257

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.