Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası BT İşlem Yetkilisi Personelleri İşe Alıyor!

Yapı Kredi Bankası BT İşlem Yetkilisi Personelleri İşe Alıyor!

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT İşlem Yetkilisi arandığı bildirildi.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT İşlem Yetkilisi arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları Yapıyor

Banka iş ilanları ile Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda Bilgi Teknolojileri İşlem Yetkilisi olarak görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak işe alınan yeni personeller Kocaeli – Gebze’de bulunan Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde BT İşlem Direktörlüğü bünyesindeki BT İşletim ve İzleme ekibinde çalışacaklar. Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenen kişilerde aradığı özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Buna göre adayların 7/24 vardiya sisteminde çalışmayı kabul edecek olması gerekiyor. Adayların ayrıca üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, temel izleme uygulamaları hakkında bilgi sahibi olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin bulunması, duyuruda belirtilen programlara hakim olması, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın olması, yeni fikir ve çözümler üretme konusunda başarılı, yeniliklere ve teknolojiye açık olması gerekiyor.

Yapı Kredi BT İşlem Yetkilisi İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yaparak kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini tamamlamış olmaları olduğu da duyuruda belirtilenler arasında yer alıyor. Yapı Kredi bankası bu pozisyona dair iş başvurularını 8 nisan 2019 tarihine kadar kabul ediyor. İşe alınan yeni personeller Kocaeli’nin Gebze ilçesinde çalışacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bt-isletim-yetkilisi-2241203

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...