Yapı Kredi Bankası BT İşlem Yetkilisi Personelleri İşe Alıyor!

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT İşlem Yetkilisi arandığı bildirildi.

0
yapi-kredi-bankasi-bt-islem-yetkilisi-personelleri-ise-aliyor

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT İşlem Yetkilisi arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları Yapıyor

Banka iş ilanları ile Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda Bilgi Teknolojileri İşlem Yetkilisi olarak görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak işe alınan yeni personeller Kocaeli – Gebze’de bulunan Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde BT İşlem Direktörlüğü bünyesindeki BT İşletim ve İzleme ekibinde çalışacaklar. Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenen kişilerde aradığı özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Buna göre adayların 7/24 vardiya sisteminde çalışmayı kabul edecek olması gerekiyor. Adayların ayrıca üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, temel izleme uygulamaları hakkında bilgi sahibi olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin bulunması, duyuruda belirtilen programlara hakim olması, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın olması, yeni fikir ve çözümler üretme konusunda başarılı, yeniliklere ve teknolojiye açık olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi BT İşlem Yetkilisi İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yaparak kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini tamamlamış olmaları olduğu da duyuruda belirtilenler arasında yer alıyor. Yapı Kredi bankası bu pozisyona dair iş başvurularını 8 nisan 2019 tarihine kadar kabul ediyor. İşe alınan yeni personeller Kocaeli’nin Gebze ilçesinde çalışacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bt-isletim-yetkilisi-2241203

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın