Akbank Yönetici Adayı 2022 Programı

Akbank Yönetici Adayı 2022 Programı Başvuruları Devam Ediyor! Detaylar...

0
Akbank Yönetici Adayı 2022 Programı
Akbank Yönetici Adayı 2022 Programı

Akbank banka iş ilanları kapsamında duyurulan Yönetici Adayı 2022 programına başvurular alınmaya devam ediyor.

Başlıklar

Akbank Yeni Yöneticilerini Arıyor

Akbank tarafından tasarlanan programla ilgili yapılan duyuruda banka iş başvurusu ve bankacılık alanında kariyer planlarını gerçekleştirmek yapmak isteyen adaylar bilgilendirdi. Akbank Yönetici Adayı 2022 adlı programla başvuru yapacak olan kişiler Türkiye genelinde seçilecek. Banka personel alımları kapsamındaki duyuruda yönetici adayı olmak üzere iş başvurusunda bulunanlarda aranan özellikler de belirtildi. Buna göre adayların;

Akbank Yeni Yöneticilerini Arıyor
Akbank Yeni Yöneticilerini Arıyor
  • 28 yaşını aşmamış olması,
  • İngilizce bilgisi yeterli olan,
  • Örgün eğitimlerini üniversitelerin lisans bölümlerinde almış olan,
  • Geride kalan 6 ay içinde Akbank tarafından düzenlenmiş herhangi bir işe alım sınavına katılmamış olan kişiler olması gerekmektedir.

Akbank ayrıca adayların Banka bünyesine daha önce düzenlenen bir iş görüşmesi mülakatına katılarak başarısız olmamış kişiler olmasını istediğini de belirtiyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları şeklinde göze çarpıyor.

Akbank Yönetici Adayı 2022 Başvuruları

Akbank Yönetici Adayı 2022 Başvuruları
Akbank Yönetici Adayı 2022 Başvuruları

Geleceğin yöneticilerinin yetiştirilmesi amacıyla Akbank tarafından düzenlenen Yönetici Adayı 2022 programına başvurular 18 Mart 2022 tarihine kadar kabul ediliyor. İş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını hangi illerden gerçekleştirebilecekleri detaylı olarak belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-akbank-yonetici-adayi-2022-3000875

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın